Cmimi i Përafërt : Nga

QIRA – Vilë Në “Long Hill Residence” Pranë TEG

€3,500

Përshkrim

Vile per Qira ne “Long Hill Residence” Pranë TEG

Me siperfaqe trualli 700 m2 ,siperfaqe totale ndertimi  350 m2 objekt 2 kate  .

Organizohet ne nje Sallon ndenjeje  te madh  plot drite ,Kuzhine dhe Ambient gatimi i ndare   , nje Verande me pamje te lire te zones , 4 Dhoma gjumi ,1 Dhome teknike  Lavanderi, 4 Tualete si dhe pjesa e gjelberuar e oborrit te  viles rreth 700 m2.

Vila eshte e investuar punimet e kryera jane cilesore , ka te instaluar sistem chiller ngrohje te dyshemes, ftohje qendrore , parket druri, izolim akustik dhe termik parket druri  danez, ndricimi cilesor .

“Long Hill Residence” konsiderohet si nje nga rezidencat me luksoze dhe me te preferuarat per banim nga te huaj e vendas ,ofron ambiente sportive dhe rekreative ,fusha sporti, kende lojrash per femije cerdhe, pishina të hapura, bar dhe restorant, vinotekë, qëndër shëndeti dhe bukurie (fitness, areobi, spa, sauna, banjo turke) etj.

Mjedisi që të ofron rezidenca i shton vlerë jetës suaj. Kënaqësia e komfortit të vërtetë.

Per me teper informacion ose per te planifikuar nje vizite ne prone ju lutem kontaktoni ne nr 0672050703 , 0675050703 e-mail : info@uptowninvest.com

Adresa :

  • Qyteti : Tirane
  • Shteti : Albania
  • Zona : Long Hill Residence / TEG
  • Shteti : Albania

Karakteristikat

Detaje

Updated on 22 Maj, 2021 at 2:22 pm

  • Madhesia në m2 : 1050 m2
  • Land Area: 350 m2
  • Dhoma Gjumi : 4
  • Tualete : 4
  • Tipi i Pronës Rezidencial, Vilë
  • Statusi i Pronës : Për Qira

Prona të Ngjashme

€1,100
€1,100

Dhoma: 2Tualete: 2m2: 110

Apartament 2+ 1, Rezidencial

1 vit më parë

€75,000
€75,000

Dhoma: 2Bath: 1m2: 86.58

Apartament 2+ 1, Rezidencial

1 vit më parë

€1,300

Dhoma: 3Tualete: 2m2: 150

Apartament 3+1, Rezidencial

Up Town Invest

1 vit më parë

€1,300

Dhoma: 3Tualete: 2m2: 150

Apartament 3+1, Rezidencial

1 vit më parë

€550,000

Dhoma: 4Tualete: 5m2: 472

Rezidencial, Vilë

Up Town Invest

1 vit më parë

€550,000

Dhoma: 4Tualete: 5m2: 472

Rezidencial, Vilë

1 vit më parë


AlbanianEnglish