Cmimi i Përafërt : Nga

QIRA – Vilë Në “Long Hill Residence” Pranë TEG

€2,000

Përshkrim

Vile per Qira ne “Long Hill Residence” Pranë TEG

Me siperfaqe trualli 426 m2 ,siperfaqe totale ndertimi  219 m2 objekt 2 kate  .

Organizohet ne nje sallon te madh  plot drite ,kuzhine dhe ambient ngrenie , nje verande me pamje te lire te zones , 3 dhoma gjumi ,1 dhome teknike  lavanderi, 3 tualete si dhe pjesa e gjelberuar e oborit para viles.

Vila eshte e investuar punimet e kryera jane cilesore , ka te instaluar sistem chiller ngrohje ftohje qendrore , parket druri, izolim akustik dhe termik .

“Long Hill Residence” konsiderohet si nje nga rezidencat me luksoze dhe me te preferuarat per banim nga te huaj e vendas ,ofron ambiente sportive dhe rekreative ,fusha sporti, kende lojrash per femije cerdhe, pishina të hapura, bar dhe restorant, vinotekë, qëndër shëndeti dhe bukurie (fitness, areobi, spa, sauna, banjo turke) etj.

Mjedisi që të ofron rezidenca i shton vlerë jetës suaj. Kënaqësia e komfortit të vërtetë.

Per me teper informacion ose per te planifikuar nje vizite ne prone ju lutem kontaktoni ne nr 0672050703 , 0675050703 e-mail : info@uptowninvest.com

 

 

 

 

 

Adresa :

  • Qyteti : Tirane
  • Shteti : Albania
  • Zona : Long Hill Residence / TEG
  • Shteti : Albania

Karakteristikat

Detaje

Updated on 18 Prill, 2020 at 2:55 pm

  • Madhesia në m2 : 625 m2
  • Land Area: 219 m2
  • Dhoma Gjumi : 3
  • Tualete : 3
  • Tipi i Pronës Rezidencial, Vilë
  • Statusi i Pronës : Për Qira

Prona të Ngjashme

€900

Dhoma: 3Tualete: 2m2: 162

Apartament 3+1, Rezidencial

Up Town Invest

4 vjet më parë

€900

Dhoma: 3Tualete: 2m2: 162

Apartament 3+1, Rezidencial

4 vjet më parë

€1,000

Dhoma: 2Tualete: 2m2: 135

Apartament 2+ 1, Rezidencial

Up Town Invest

3 vjet më parë

€1,000

Dhoma: 2Tualete: 2m2: 135

Apartament 2+ 1, Rezidencial

3 vjet më parë

€84,000

Dhoma: 2Bath: 1m2: 100.4

Apartament 2+ 1, Rezidencial

Up Town Invest

4 vjet më parë

€84,000

Dhoma: 2Bath: 1m2: 100.4

Apartament 2+ 1, Rezidencial

4 vjet më parë

€89,000

Dhomë: 1Bath: 1m2: 89

Apartament 1+1, Rezidencial

Up Town Invest

4 vjet më parë

€89,000

Dhomë: 1Bath: 1m2: 89

Apartament 1+1, Rezidencial

4 vjet më parë


AlbanianEnglish