Cmimi i Përafërt : Nga

QIRA – Vilë Në “Rolling Hills Luxury Residences”

€3,800

Përshkrim

 

Vile per qira  ne nje zone rezidenciale prane TEG ne nje nga komplekset me luksoze ne Shqiperi  “Rolling Hills Luxury Residences” karakteristike te vecante ka hapësirat e mëdha të parcelave që i përkasin çdo vile. Zgjidhja arkitektonike është e tillë që respekton relievin natyror, duke i mundësuar viles pamje mahnitëse të natyrës përreth. Gjithashtu, orientimi është i studiuar , për një shfrytëzim maksimal të dritës dhe ngrohtësisë së tij.

Vila eshte e ndertuar ne nje siperfaqe toke 670 m2 dhe ka nje siperfaqe totale ndertimi prej 330m2 . Vila eshte nje ndertim  tre katesh organiziohet ne :Kati 0 –  Salloni  e ndenjes ,kuzhina e vecuar ,1 dhoma e gjumi ,tualet , verande me nje pamje te lire te zones  . Kati 1 – 3 dhoma gjumi me tualete te integruara ne secilen dhome si dhe veranda me nje pamje magjepsese  . Kati -1 ,depo lavanteri ,dhoma teknike ,tualet  . Vila ofrohet e gjitha e investuar dhe e mobiluar stil modern .Objekti eshte i pajisur me sistem qendror ngrohje “chiller”.

Hapësira e banimit me 153 vila ofron qetësinë karakteristike të një stili jetese luksoz e të te qete , ndodhur midis natyrës së mrekullueshme të zonës.Ndertimi ,rifiniturat dhe materialet e perdorura jane cilesia me e larte e mundeshme .Kompleksi ofron administrim, siguri 24 ore me kamera dhe roje, ambiente te perbashketa te gjleberta, park dhe kend lojrash per femije si edhe pishine. Rolling Hills Community Park shtrihet në pjesën perëndimore të kompleksit me një sipërfaqe 16,000 m², tërësisht të gjelbëruar, parku është krijuar për të qenë një hapësirë argëtimi për rezidentët e komunitetit. Ky park ofron sipërfaqe të gjelbëruara për piknik dhe fusha sportive: një fushë basketbolli, një fushë tenisi dhe një kënd lojrash . Avantazhet e Rolling Hills Luxury Residences . 1- Cilesia e ndertimit. 2- Vendodhja 3-Komuniteti 4-Privatesia 5-Arkitektura 6-Park rekreativ 7-Ambientet clodhese ,pishine ,kend lojrash per femije 8-Siguria 9-Investim i garantuar. Mos humb rastin per te banuar ne rezidencen me te kerkuar ne Shqiperi. Per me shume informacion ose per te planifikuar nje vizite ne prone ju lutem kontaktoni ne nr 0672050703 , 0675050703 e-mail : info@uptowninvest.com.

Adresa :

Adresa :

  • Qyteti : Tirane
  • Zona : Rolling Hill Residence
  • Shteti : Albania

Karakteristikat

Detaje

Updated on 21 Mars, 2021 at 6:08 pm

  • Madhesia në m2 : 1000 m2
  • Land Area: 330 m2
  • Tualete : 5
  • Tipi i Pronës Rezidencial, Vilë
  • Statusi i Pronës : Për Qira

Prona të Ngjashme

€480,000

Dhoma: 2Tualete: 2m2: 200

Penthouse, Rezidencial

4 vjet më parë

€550,000

Dhoma: 4Tualete: 5m2: 472

Rezidencial, Vilë

Up Town Invest

4 vjet më parë

€550,000

Dhoma: 4Tualete: 5m2: 472

Rezidencial, Vilë

4 vjet më parë

€2,800

Dhoma: 3Tualete: 3m2: 700

Vilë

Up Town Invest

3 vjet më parë

€2,800

Dhoma: 3Tualete: 3m2: 700

Vilë

3 vjet më parë

Dhomë: 1Bath: 1m2: 60.4

Apartament 1+1, Rezidencial

Up Town Invest

4 vjet më parë

€75,000

Dhomë: 1Bath: 1m2: 60.4

Apartament 1+1, Rezidencial

4 vjet më parë


AlbanianEnglish