Cmimi i Përafërt : Nga

QIRA – Vilë Perballë “Liceut Artistik” Në Rrugën E “Elbasanit”

€9,000

Përshkrim

Ne rrugen e”Elbasanit” ne nje nga zonat me densitet levizje me te lartë ne Tirane prane Ambasades Amerikane perballe Liceut Artistik jepet me qira nje nga Vilat me te vecanta te zones. Vila eshte e pozicionuar ne kryqezimin e rruges te “Elbasanit ” me rrugen “Qemal Guranjaku” buze rruge orientohet nga Jug-Perendimi-Lindje  me nje vizibilitet te larte nga te gjitha anet  . Objekti i ndertuar ne nje siperfaqe toke prej 600 m2 , siperfaqe ndertimi  620 m2 organizohet ne 4  kate nga te cilat 1 kat nentoke dhe 3 kate te tjera .Kati -1 organizohet ne 2 dhoma dhe 1 koridor i vogel .Kati zero organizohet në : 3 dhoma , dhe 2 tualete, Kati i parë  ka 5 dhoma 1 tualet ,Kati i dyte  eshte  nje hapesire 180 m2 me nje vetrate xhami ne te gjitha anet gje qe jep mudesine te shijosh nje pamje fantastike te zones perreth .Ka nje siperfaqe rreth 400m2 toke para dhe ne anen veriore te viles nje pjese mund te sherbeje per parkim . Vila është e pajisur me çertifikatë pronësie dhe të gjithë dokumentacionin e plotë hipotekor.Vendndodhja , zona e cila eshte nje nga me te sigurtat dhe nga me te kerkuarat si per banim dhe per aktivitete biznesi e bejne ate nje nga Vilat me te kerkuara  per rezidence ose aktivitet biznesi .Per me shume informacion ose per te planifikuar nje vizite ne prone ju lutem kontaktoni ne nr 0672050703 , 0675050703 e-mail : info@uptowninvest.com Keto lloj objektesh dalin shume rralle ne treg keshtu mos hezitoni te na kontaktoni menjehere.

Adresa :

  • Qyteti : Tirane
  • Shteti : Albania

Detaje

Updated on 24 Prill, 2020 at 9:17 pm

  • Madhesia në m2 : 620 m2
  • Land Area: 600 m2
  • Tipi i Pronës Komercial, Vilë
  • Statusi i Pronës : EKSKLUZIVE, Për Qira

Prona të Ngjashme

Dhoma: 2Tualete: 3m2: 386

Rezidencial, Vilë

Up Town Invest

1 muaj më parë

€480,000

Dhoma: 2Tualete: 3m2: 386

Rezidencial, Vilë

1 muaj më parë

€1,800
blank

Dhoma: 4Tualete: 5m2: 600

Rezidencial, Vilë

Up Town Invest

11 muaj më parë

€1,800

Dhoma: 4Tualete: 5m2: 600

Rezidencial, Vilë

11 muaj më parë

5 muaj më parë


AlbanianEnglish