Cmimi i Përafërt : Nga

QIRA – Vile Pranë Parkut Të “Liqenit Artificial”

Përshkrim

Vila eshte e pozicionuar mes gjelberimit ne nje zone te qete rezidenciale prane Parkut te “Liqenit Artificial” nje nga me te preferuarat per banim mbi nje parcele toke 700 m2 dhe siperfaqe totale ndertimi 660m2 .

Vila eshte nje objek 3 kate me  orientim Jug-Lindje-Perendim . Organizohet ne:  Kati Nentoke me sip 250m2 (Open Space) . Kati Zero  organizohet ne nje sallon te madh plot drite  me akses ne pjesen e gjelberuar te oborit para viles 1 dhome gjumi tualet dite dhe dhome teknike.Kati i Parë ka 3 dhoma gjumi ,2 tualete , ballkon .Kati nentoke aksesohet nga nje hyrje e vecante me porte automatike  mund te shfrytezohet per parking , kantine , palester etj .Vila eshte e investuar ne sistem kapote izolim akustik dhe termoizolim dhe ka te instaluar sistem qendror ngrohje-ftohej “chiller”, hapesira te gjelberta te sistemuara rreth viles Vila ka të gjithë dokumentacionin e plotë hipotekor mund te pershtatet lehtesisht per, rezidence banimi ose aktivitet biznesi .

Per me shume informacion ose per te planifikuar nje vizite ne prone  kontaktoni ne Nr : 0672050703 , 0675050703 e-mail : info@uptowninvest.com .

 

Adresa :

 • Qyteti : Tirane
 • Shteti : Albania
 • Zona : Liqeni Artificial
 • Shteti : Albania

Karakteristikat

Detaje

Updated on 29 Prill, 2020 at 8:48 pm

 • Madhesia në m2 : 1080 m2
 • Land Area: 700 m2
 • Dhoma Gjumi : 5
 • Tualete : 3
 • Garage: 1
 • Tipi i Pronës Rezidencial, Vilë
 • Statusi i Pronës : Për Qira

Prona të Ngjashme

€230,000

Dhoma: 2Tualete: 2m2: 102.3

Apartament 2+ 1, Rezidencial

Up Town Invest

4 vjet më parë

€230,000

Dhoma: 2Tualete: 2m2: 102.3

Apartament 2+ 1, Rezidencial

4 vjet më parë

Cmimi 550 Euro/m2

Dhoma: 2Tualete: 2m2: 109

Apartament 2+ 1, Rezidencial

Up Town Invest

3 vjet më parë

Cmimi 550 Euro/m2

Dhoma: 2Tualete: 2m2: 109

Apartament 2+ 1, Rezidencial

3 vjet më parë

€500

Dhomë: 1Bath: 1m2: 93

Apartament 1+1, Rezidencial

Up Town Invest

4 vjet më parë

€500

Dhomë: 1Bath: 1m2: 93

Apartament 1+1, Rezidencial

4 vjet më parë


AlbanianEnglish