Cmimi i Përafërt : Nga

SHITEN – Apartamente 1+1,2+1,3+1 ,Njësi Tregtare ,Ambiente Zyrash ,Poste Parkimi ,Tek “Lake View Residences”

Përshkrim

Prane Liqenit Artificial ne nje nga Rezidencat me luksoze te banimit qe po ndertohen ne Shqiperi “Lake View Residences” shiten Apartamente 1+1,2+1,3+1 ,Njësi Tregtare ,Ambiente Zyrash ,Poste Parkimi .

Të vendosura përballë Liqenit Artificial të Tiranës , Rezidencat Lake View po marrin formë për të krijuar një kompleks unik që do të ridimensionojë jetesën moderne  në Tiranë. Projekti ofron standartet më të larta në ndërtim dhe shërbime. Rezidencat Lake View, të projektuara për tu shndërruar në ndërtesat më luksoze të banimit në Shqipëri, ofrojnë 600 njësi banimi të projektuara në mënyrë elegante, 950 hapësira të bollshme parkimi dhe struktura të integruara shërbimi dhe argetimi, të gjitha të shtrira në një sipërfaqe prej 129,000 m2.

Mos humb rastin per te banuar ne rezidencen me te kerkuar ne Shqiperi.Rezervo hapesiren tende te biznesit .

Per me shume informacion ju lutem kontaktoni ne nr 0672050703 , 0672050703 e-mail : info@uptowninvest.com

 

Adresa :

  • Qyteti : Tirane
  • Shteti : Albania
  • Zona : Liqeni Artificial
  • Shteti : Albania

Prona të Ngjashme

€480
blank

Dhoma: 2Tualete: 2m2: 120

Apartament 2+ 1, Rezidencial

Up Town Invest

3 muaj më parë

€480

Dhoma: 2Tualete: 2m2: 120

Apartament 2+ 1, Rezidencial

3 muaj më parë

€500
blank

Dhoma: 2Tualete: 2m2: 118

Apartament 2+ 1, Rezidencial

Up Town Invest

2 muaj më parë

€500

Dhoma: 2Tualete: 2m2: 118

Apartament 2+ 1, Rezidencial

2 muaj më parë

€900
blank
€900

Dhoma: 3Tualete: 2m2: 163

Apartament 3+1

3 muaj më parë

€1,800
blank

Dhoma: 4Tualete: 5m2: 600

Rezidencial, Vilë

Up Town Invest

4 muaj më parë

€1,800

Dhoma: 4Tualete: 5m2: 600

Rezidencial, Vilë

4 muaj më parë


WhatsApp chat
AlbanianEnglish