Cmimi i Përafërt : Nga

SHITEN – Vilë Në “Elysium Residence” Pranë “TEG”

€550,000

Përshkrim

Elysium Residence  nje kompleks rezidencial shume prane TEG me orientim Jug-Lindje pozicionuar mes gjelberimit  ,ajrit të pastër, dhe nje pamje magjepsese te zones   perreth  vetëm 4.3 Km nga qendra e Tiranës.Hapësira e banimit me 42 vila ofron qetësinë karakteristike të një stili jetese luksoz e të  qete , ndodhur midis natyrës së mrekullueshme të zonës.Kompleksi ofron administrim, siguri me kamera dhe roje pergjate 24 oreve ,bar-kafe, market ,kënd lojrash për fëmijë  ,ambiente te perbashketa te gjelberta.Me akses të menjëhershëm ne unazën e madhe të qytetit dhe në distancë shumë të shkurtër nga pikat kryesore të qytetit.

Elysium Residencë nje zgjidhje arkitektonike me nje  koncept unik ofron disa tipologji vilash me hapesira te bollshme dhe siperfaqe te ndryshme:Vilë indviduale dhe Vila Bi-familjare  me hyrje individuale, parcele toke e gjelberuar  perreth .Ndertimi ,rifiniturat dhe materialet e perdorura jane cilësia me e lartë ne ndërtim, sistem termoizolimi kapot, sistem ngrohje-ftohje etj.

Vilat Individuale kane siperfaqe totale ndertimi :  323 m2 , oborr i lire  350 m2.

Mos humb rastin per te banuar ne nje nga  Rezidencat Premium te kryeqytetit .Per me shume informacion ose per te planifikuar nje vizite ne prone ju lutem kontaktoni ne nr 0672050703 , 0675050703 e-mail : info@uptowninvest.com.

Adresa :

  • Qyteti : Tirane
  • Zona : TEG
  • Shteti : Albania

Karakteristikat

Detaje

Updated on 13 Qershor, 2022 at 7:10 pm

  • Madhesia në m2 : 323 m2
  • Land Area: 673 m2
  • Dhoma Gjumi : 3
  • Tualete : 3
  • Viti i Nderitimit : 2021
  • Tipi i Pronës Rezidencial, Vilë
  • Statusi i Pronës : Për Shitje

Prona të Ngjashme

€44,000

Dhomë: 1Bath: 1m2: 75

Apartament 1+1, Rezidencial

Up Town Invest

3 vjet më parë

€44,000

Dhomë: 1Bath: 1m2: 75

Apartament 1+1, Rezidencial

3 vjet më parë

€1,500
€1,500

Dhoma: 2m2: 137

Apartament 2+ 1, Rezidencial

4 vjet më parë

€1,790,000

Dhoma: 6Tualete: 6m2: 635

Penthouse, Rezidencial

Up Town Invest

4 vjet më parë

€1,790,000

Dhoma: 6Tualete: 6m2: 635

Penthouse, Rezidencial

4 vjet më parë

€3,800

Tualete: 5m2: 1000

Rezidencial, Vilë

4 vjet më parë


AlbanianEnglish