Cmimi i Përafërt : Nga

SHITEN – Vila Në Një Kompleks Rezidencial Pranë TEG

€420,000

Përshkrim

Vila per shitje  prane TEG ne nje zone rezidenciale me  komplekse vilash  .Vilat jane te tipologjive dhe siperfaqe te  ndryshme me pishine dhe hapesira te gjelberta  . Zgjidhje arkitektonike që respekton relievin natyror,pamje mahnitese te zones ,orientim i studiuar , për një shfrytëzim maksimal të dritës   .Ndertimi eshte i ri i sapoperfunduar  , rifiniturat dhe materialet e perdorura jane te cilesie te larte .

Kompleksi ofron administrim, siguri 24 ore me kamera dhe roje dhe jetese komode ne komunitet .

Vila A:
Siperfaqe 370m2 ndertim dhe 500m2 truall. Cmimi total i perfunduar 490mije Euro.
Vila B:
Siperfaqe 370m2 ndertim dhe 510m2 truall. Cmimi total i perfunduar 490mije Euro.
Vila C:
Siperfaqe ndertimi 360m2, 650m2 truall. Cmimi 440mije Euro.
Vila D:
Siperfaqe ndertimi 345m2 dhe siperfaqe trualli 470m2. Cmimi 420mije Euro.
Vila 6:
Siperfaqe ndertimi 415m2 dhe siperfaqe trualli 420m2. Cmimi 420mije Euro.
Vila 7:
Siperfaqe ndertimi 490m2 dhe siperfaqe trualli 460m2. Cmimi 440mije Euro.

Per me shume informacion ose per te planifikuar nje vizite ne prone ju lutem kontaktoni ne nr 0672050703 , 0675050703 e-mail : info@uptowninvest.com.

 

 

Adresa :

  • Qyteti : Tirane
  • Shteti : Albania
  • Zona : TEG
  • Shteti : Albania

Karakteristikat

Detaje

Updated on 1 Maj, 2020 at 9:19 pm

  • Madhesia në m2 : 415 m2
  • Land Area: 420 m2
  • Dhoma Gjumi : 4
  • Tualete : 3
  • Tipi i Pronës Rezidencial, Vilë
  • Statusi i Pronës : Për Shitje

Prona të Ngjashme

€316,000

Dhoma: 3Tualete: 2m2: 137.5

Apartament 3+1, Rezidencial

Up Town Invest

4 vjet më parë

€316,000

Dhoma: 3Tualete: 2m2: 137.5

Apartament 3+1, Rezidencial

4 vjet më parë

€185,000

Dhoma: 2Bath: 1m2: 85

Apartament 2+ 1, Rezidencial

Up Town Invest

4 vjet më parë

€185,000

Dhoma: 2Bath: 1m2: 85

Apartament 2+ 1, Rezidencial

4 vjet më parë

€1,000

Dhoma: 2Tualete: 2m2: 135

Apartament 2+ 1, Rezidencial

Up Town Invest

3 vjet më parë

€1,000

Dhoma: 2Tualete: 2m2: 135

Apartament 2+ 1, Rezidencial

3 vjet më parë


AlbanianEnglish