Account Suspended
This Account has been suspended.
Contact your hosting provider for more information.
SHITET - Ambient Komercial Perballe Fakulteti Juridik - Up Town Invest

Cmimi i Përafërt : Nga

SHITET – Ambient Komercial Perballe Fakulteti Juridik

€210,000

Përshkrim

Ambient Komercial per Shitje ne zonen e Bllokut prane Fakultetit Juridik . Ambienti ndodhet ne nje zone te frekuentuar me vizibilitet te larte nga rruga . Zona ka zhvillim në shumë lloje biznesesh. Ka një sipërfaqe prej 58.6m2 . Ambienti eshte i organizuar ne openspace si dhe nyje hidrosanitare . Ka planimetri te rregullt  eshte i pershtatshem per lloje te ndryshme biznesi. Ka te instaluar sistem kondicionimi dhe aspirimi .Per me shume informacion dhe per te planifikur nje vizite ne prone ju lutemi kontaktoni ne nr: +355672050703, +355675050703 info@uptowninvest.com.

Adresa :

  • Shteti : Albania

Karakteristikat

Detaje

Updated on 3 Prill, 2020 at 9:19 pm

  • Madhesia në m2 : 58.6 m2
  • Land Area: 58.6 m2
  • Tipi i Pronës Komercial
  • Statusi i Pronës : Për Shitje

Prona të Ngjashme

4 vjet më parë

€680,000
€680,000

Tualete: 2m2: 167

Komercial

4 vjet më parë

€230,000
€230,000

m2: 205

Komercial

4 vjet më parë

€9,000,000

Dhoma: 66m2: 8850

Hotel, Komercial

Up Town Invest

4 vjet më parë

€9,000,000

Dhoma: 66m2: 8850

Hotel, Komercial

4 vjet më parë


AlbanianEnglish