Cmimi i Përafërt : Nga

SHITET – Ambient Komercial Zyra, Downtown One , Tiranë

€6,200,000

Përshkrim

Shitet – Ambient Komercial Zyra, siperfaqe totale 1600 m2  tek Downtown One , Bulevardi “Bajram Curri ” Tiranë

Downtown One është një ndërtim 37 kate mbi tokë dhe 5 kate parkimi nëntokë, multifunksional, i pozicionuar në zemër të Tiranës. Gjithçka që ju nevojitet ndodhet këtu sepse ndërtesa ofron një kombinim ideal midis apartamenteve rezidenciale luksoze, zyrave bashkëkohore, dhe ambjenteve komerciale si destinacion për markat më të njohura. Downtown One është i pari projekt në Shqipëri që sjell risi në funksionalitet, arkitekturë, parametra ndërtimi dhe qasjen ndaj mbrojtjes së mjedisit.

Informacion mbi ndertesen.

Standart i larte ndertimi  janë përzgjedhur materialet të niveleve më të larta për të garantuar hidroizolim, termoizolim dhe izolim akustik cilësor.

Fasada do të jetë tërësisht me material strukturor të përshtatshëm për objekte të lartësive të tilla, duke garantuar qendrueshmeri dhe estetike.

Garantohet një sistem i plotë për mbrojtje ndaj zjarrit duke përfshirë elementë si: sistem HVAC, hidrantë, detektorë tymi si edhe materiale zjarrdurues.

Rifiniturat janë përzgjedhur me kujdes të veçantë duke përfshirë: nënshtresat, suvatimet, pllakat e parketet, pajisjet hidro-sanitare, dyert, punimet me gips, etj.

Informacion mbi hapesirat e biznesit

Hapësira e biznesit shtrihet në 11 kate dhe ofron ambjente bashkëkohore për kompanitë e mëdha ose bizneset e vogla që dëshirojnë të reflektojnë prestigjin e Downtown One.  Hapësirat e biznesit janë lehtësisht të përshtatshme në varësi të kërkesave të biznesit tuaj për zyra, salla mbledhjesh e ambjente të tjera pune.  Në një distancë të shkurtër nga gjithë institucionet kryesore dhe me parkim të garantuar.

 •  Hapësira të përshtatura sipas nevojave
 • 8 ashensorë të dedikuar
 • Sistem qendror ngrohje-ftohje-ventilim
 • Siguri dhe mirëmbajtje 24 orë
 • Një zyrë në Downtown One do të jetë investimi më i vlefshëm për zhvilimin e biznesit tuaj dhe imazhit të tij.
 • Per me teper informacion ose per te planifikuar nje vizite ne prone ju lutem kontaktoni ne nr 0672050703 , 0675050703 e-mail : info@uptowninvest.com

Adresa :

 • Qyteti : Tirane
 • Shteti : Albania
 • Zona : Bulevardi Bajram Curri
 • Shteti : Albania

Karakteristikat

Detaje

Updated on 19 Prill, 2022 at 8:07 pm

 • Madhesia në m2 : 1600 m2
 • Land Area: 1600 m2
 • Viti i Nderitimit : 2022
 • Tipi i Pronës Komercial, Zyre
 • Statusi i Pronës : Për Shitje

Prona të Ngjashme

€2,600,000
blank

Dhoma: 7m2: 600

Hotel, Komercial

Up Town Invest

3 vjet më parë

€2,600,000

Dhoma: 7m2: 600

Hotel, Komercial

3 vjet më parë

€1,940,000
blank
€1,940,000

m2: 68000

Komercial, Tokë

3 vjet më parë

3 vjet më parë

€600
blank

Bath: 1m2: 75

Komercial, Zyre

Up Town Invest

3 vjet më parë

€600

Bath: 1m2: 75

Komercial, Zyre

3 vjet më parë