Cmimi i Përafërt : Nga

SHITET – Apartament 1+1 Kompleks Rezidencial Rruga “Butrinti” Sarandë

€128,000

Përshkrim

Shitet apartament 1+1 ne nje nga komplekset rezidencial elitar ne rrugen “Butrinti”  nje nga zonat me te preferuara të Sarandës .

Pozicionohet në katin 5 të nje ndertimi te ri cilesia premium  me siperfaqe totale 73 m2 , orientim Jug -Perendim , Planimetri e rregullt  Organizohet në:  1 Sallon ndenjeje plot dritë ,Ambient gatimi , 1 Dhome gjumi, 1 Tualet dhe nje verande me  pamje magjepsese te zones para dhe detit.

Konsiderohet si nje nga rezidenca elitare,luksoze te Sarandes  dhe  me e preferuara per banim ose per te kaluar pushimet gjate muajve te Veres ne qytetin e Sarandes ..

Mjedisi që të ofron rezidenca i shton vlerë jetës suaj. Përtej të dukshmes, komforti është ndjesia që do t’ju dhurojë çdo element dhe detaj i  ketij kompleksi  rezidencial .

Per me shume informacion ose per te planifikuar nje vizite ne prone ju lutem kontaktoni ne :

0672050703 , 0675050703 e-mail : info@uptowninvest.com

Adresa :

  • Qyteti : Sarande
  • Shteti : Albania
  • Zona : Rruga Butrinti
  • Shteti : Albania

Detaje

Updated on 20 Maj, 2021 at 6:08 pm

  • Madhesia në m2 : 73 m2
  • Land Area: 73 m2
  • Dhoma Gjumi : 1
  • Tipi i Pronës Apartament 1+1, Rezidencial
  • Statusi i Pronës : EKSKLUZIVE, Për Shitje

Prona të Ngjashme

€120,000

Dhoma: 2Bath: 1m2: 120.6

Apartament 2+ 1, Rezidencial

Jona

3 vjet më parë

€120,000

Dhoma: 2Bath: 1m2: 120.6

Apartament 2+ 1, Rezidencial

3 vjet më parë

€500

Dhomë: 1Bath: 1m2: 77

Apartament 1+1, Rezidencial

Up Town Invest

4 vjet më parë

€500

Dhomë: 1Bath: 1m2: 77

Apartament 1+1, Rezidencial

4 vjet më parë

€1,500

Dhoma: 2Tualete: 2m2: 125

Apartament 2+ 1, Rezidencial

Up Town Invest

3 vjet më parë

€1,500

Dhoma: 2Tualete: 2m2: 125

Apartament 2+ 1, Rezidencial

3 vjet më parë

€210,000
€210,000

Dhoma: 3Tualete: 3m2: 605

Rezidencial, Vilë

4 vjet më parë


AlbanianEnglish