Account Suspended
This Account has been suspended.
Contact your hosting provider for more information.
SHITET – Apartament 1+1 Në “Bllok” - Up Town Invest

Cmimi i Përafërt : Nga

SHITET – Apartament 1+1 Në “Bllok”

€180,000

Përshkrim

Shitet Apartament 1+1 me siperfaqe totale 100 m2 ne nje nga zonat me te mira te kryeqytetit ne ish”Bllok”.Apartamenti ndodhet ne nje nga ndertimet e reja dhe cilesore te zones me nje administrim shume te mire .Orientimi nga Jug-Perendimi mundeson drite natyrale gjate gjithe dites. Apartamenti ka nje planimetri te rregullt ,organizohet ne nje sallon ndenjeje te madh plot drite ,1 dhome gjumi dhe 1 tualet. Ofrohet i mobiluar dhe disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nje nga me te kerkuarat nga te huajt per marrje me qira keshtu qe eshte nje mundesi shume e mire investimi . Per me shume informacion ose nje vizite ne prone ju lutem kontaktoni ne nr 0672050703 , e-mail: info@uptowninvest.com

Adresa :

  • Qyteti : Tirane
  • Shteti : Albania

Detaje

Updated on 7 Prill, 2020 at 3:47 pm

  • Madhesia në m2 : 100 m2
  • Land Area: 100
  • Dhoma Gjumi : 1
  • Tualete : 1
  • Tipi i Pronës Apartament 1+1, Rezidencial
  • Statusi i Pronës : Për Shitje

Prona të Ngjashme

€330,000

Dhoma: 2Tualete: 2m2: 137

Apartament 2+ 1, Rezidencial

Up Town Invest

2 vjet më parë

€330,000

Dhoma: 2Tualete: 2m2: 137

Apartament 2+ 1, Rezidencial

2 vjet më parë

€1,500

Dhoma: 2Tualete: 2m2: 125

Apartament 2+ 1, Rezidencial

Up Town Invest

3 vjet më parë

€1,500

Dhoma: 2Tualete: 2m2: 125

Apartament 2+ 1, Rezidencial

3 vjet më parë

€348,000

Dhoma: 4Tualete: 3: 382

Penthouse, Rezidencial

Up Town Invest

4 vjet më parë

€348,000

Dhoma: 4Tualete: 3: 382

Penthouse, Rezidencial

4 vjet më parë

€900
€900

Dhoma: 3Tualete: 2m2: 163

Apartament 3+1

4 vjet më parë


AlbanianEnglish