Account Suspended
This Account has been suspended.
Contact your hosting provider for more information.
SHITET - Apartament 1+1 Në "Don Bosko" - Up Town Invest

Cmimi i Përafërt : Nga

SHITET – Apartament 1+1 Në “Don Bosko”

€63,000

Përshkrim

Shitet Apartament 1+1 ne “Don Bosko” .

Pozicionohet ne katin e 3 te nje ndertimi te ri cilesor  me siperfaqe totale 64.5 m2  orientim Jug-Lindje. Planimetri e rregullt  organizohet ne:  1 Sallon te madh ndenjeje  ,Ambient gatimi , 1 Dhome gjumi, 1 Tualet dhe Ballkon.

Apartamenti ofrohet  i mobiluar  . Zona ,ka kerkese ne rritje per apartamente me qira keshtu qe mund te jete nje mundesi shume e mire investimi .Apartamenti ka te gjithe dokumentacionin e duhur hipotekor Per me shume informacion ose per te planifikuar nje vizite ne prone ju lutem kontaktoni ne nr 0672050703 , 0675050703 e-mail : info@uptowninvest.com

 

 

 

 

Adresa :

  • Qyteti : Tirane
  • Shteti : Albania
  • Zona : Don Bosco
  • Shteti : Albania

Detaje

Updated on 21 Prill, 2020 at 10:27 pm

  • Madhesia në m2 : 64.5 m2
  • Land Area: 57 m2
  • Dhoma Gjumi : 1
  • Tualete : 1
  • Tipi i Pronës Apartament 1+1, Rezidencial
  • Statusi i Pronës : Për Shitje

Prona të Ngjashme

Dhoma: 2Tualete: 3m2: 386

Rezidencial, Vilë

Up Town Invest

3 vjet më parë

€480,000

Dhoma: 2Tualete: 3m2: 386

Rezidencial, Vilë

3 vjet më parë

€550,000

Dhoma: 3Tualete: 3m2: 323

Rezidencial, Vilë

Up Town Invest

3 vjet më parë

€550,000

Dhoma: 3Tualete: 3m2: 323

Rezidencial, Vilë

3 vjet më parë

€280,000

Dhoma: 4Tualete: 4m2: 425

Rezidencial, Vilë

Up Town Invest

3 vjet më parë

€280,000

Dhoma: 4Tualete: 4m2: 425

Rezidencial, Vilë

3 vjet më parë


AlbanianEnglish