Account Suspended
This Account has been suspended.
Contact your hosting provider for more information.
SHITET - Apartament 1+1 Në Ish Bllok ,Rrruga "Sami Frashëri" - Up Town Invest

Cmimi i Përafërt : Nga

SHITET – Apartament 1+1 Në Ish Bllok ,Rrruga “Sami Frashëri”

€125,000

Përshkrim

Shitet apartament 1+1 ne nje nga zonat me te preferuara të Tiranes ne ish Bllok  .

Pozicionohet në katin 2 të nje objekti te ri  ndertim cilesor  me siperfaqe neto  68.3 m2 , orientim Jug -Perendim , Planimetri e rregullt  Organizohet në:  1 Sallon ndenjeje plot dritë ,Ambient gatimi , 1 Dhome gjumi, 1 Tualet me drite natyrale , dhe Ballkon.

Apartamenti eshte shume i pershtateshem per banim dhe aktivitet biznesi (klinike dentare , estetike, zyre ,etj.)pasi ndodhet shume afer me rrugen kryesore Sami Frasheri .Zona nje nga me te mira e kryeqytetit per banim  ofron fasilitete te ndryshme si :banka ,shkolla ,kopshte, cerdhe ,kafe ,restorante ka nje kerkese te larte per apartamente me qira nga te huaj keshtu qe mund te shihet e si mundesi shum e mire investimi  .

Per me shume informacion ose per te planifikuar nje vizite ne prone ju lutem kontaktoni ne :

0672050703 , 0675050703 e-mail : info@uptowninvest.com

Adresa :

  • Qyteti : Tirane
  • Shteti : Albania
  • Zona : Blloku
  • Shteti : Albania

Detaje

Updated on 25 Tetor, 2021 at 7:26 pm

  • Madhesia në m2 : 68.3 m2
  • Land Area: 68.3 m2
  • Dhoma Gjumi : 1
  • Tualete : 1
  • Tipi i Pronës Apartament 1+1, Rezidencial
  • Statusi i Pronës : Për Shitje

Prona të Ngjashme

€480

Dhoma: 2Tualete: 2m2: 120

Apartament 2+ 1, Rezidencial

Up Town Invest

4 vjet më parë

€480

Dhoma: 2Tualete: 2m2: 120

Apartament 2+ 1, Rezidencial

4 vjet më parë

€198,000

Dhoma: 2Tualete: 2: 118

Apartament 2+ 1, Rezidencial

Up Town Invest

4 vjet më parë

€198,000

Dhoma: 2Tualete: 2: 118

Apartament 2+ 1, Rezidencial

4 vjet më parë

€185,000

Dhoma: 3Tualete: 2m2: 120

Apartament 3+1, Rezidencial

Up Town Invest

4 vjet më parë

€185,000

Dhoma: 3Tualete: 2m2: 120

Apartament 3+1, Rezidencial

4 vjet më parë

€260,000

Dhoma: 3Tualete: 2m2: 137

Apartament 3+1, Rezidencial

Up Town Invest

4 vjet më parë

€260,000

Dhoma: 3Tualete: 2m2: 137

Apartament 3+1, Rezidencial

4 vjet më parë


AlbanianEnglish