Cmimi i Përafërt : Nga

SHITET – Apartament 1+1 Pranë“Kopshtit Botanik”

€84,000

Përshkrim

Shitet : Apartament 1+1 pranë “Kopshtit Botanik” .

Pozicionohet ne katin e 3 te nje ndertimi te ri cilesor  me siperfaqe neto  65 m2  orientim Perendim. Planimetri e rregullt  organizohet ne:  1 Sallon te madh ndenjeje  ,Ambient gatimi , 1 Dhome gjumi, 1 Tualet dhe Ballkon.

Apartamenti ofrohet  i mobiluar  . Zona ,ka kerkese ne rritje per apartamente me qira keshtu qe mund te jete nje mundesi shume e mire investimi .Apartamenti ka te gjithe dokumentacionin e duhur hipotekor Per me shume informacion ose per te planifikuar nje vizite ne prone ju lutem kontaktoni ne nr 0672050703 , 0675050703 e-mail : info@uptowninvest.com

SHITET – 84 000 Euro

Adresa :

  • Shteti : Albania

Detaje

Updated on 29 Prill, 2020 at 8:38 pm

  • Madhesia në m2 : 65 m2
  • Land Area: 65 m2
  • Dhoma Gjumi : 1
  • Tualete : 1
  • Statusi i Pronës : Për Shitje
AlbanianEnglish