Cmimi i Përafërt : Nga

SHITET – Apartament 1+1 Tek Ish Vilat Qeveritare Në Vlorë

€65,000

Përshkrim

Apartament 1+1 per shitje, sip 75m2  ne katin e 2 te nje Godine 4 kateshe te nje prej  ndertimeve   cilesore ne nje nga zonat me te mira  tek Ish Vilat Qeveritare  pranë Ujit te Ftohtë ne Vlore . Apartamenti ka nje palnimetri te rregullt  orientim shume te mire nga Jug -Perendimi. Organizohet ne  1 sallon ndenjeje, ambient gatimi  i vecuar , 1  dhome  gjumi ,tualet dhe ballkon.Apartamenti ofrohet i mobiluar,sistem kondicionim dhe elektroshtepiaket jane te nje cilesie shume te mire. Zona , nje nga me te kerkuarat , investimi i kryer ,vendndodhja jane disa nga  avantazhet e ketij apartamenti per ta konsideruar si nje mundesi te te shkelqyer  per investimi  . Bashke me apartamentin ofrohet dhe nje post parkimi i perfshire ne cmim. Per me shume informacion ose per te planifikuar nje vizite ne prone ju lutem kontaktoni ne nr 0672050703 , 0675050703 e-mail : info@uptowninvest.com

Adresa :

  • Qyteti : Vlore
  • Shteti : Albania

Detaje

Updated on 7 Prill, 2020 at 2:07 pm

  • Madhesia në m2 : 75 m2
  • Land Area: 75
  • Dhoma Gjumi : 1
  • Tualete : 1
  • Garage: 1
  • Tipi i Pronës Apartament 1+1, Rezidencial
  • Statusi i Pronës : Për Shitje

Prona të Ngjashme

€170,000

Dhoma: 2Tualete: 2m2: 105

Apartament 2+ 1, Rezidencial

Up Town Invest

3 vjet më parë

€170,000

Dhoma: 2Tualete: 2m2: 105

Apartament 2+ 1, Rezidencial

3 vjet më parë

€84,000

Dhoma: 2Bath: 1m2: 100.4

Apartament 2+ 1, Rezidencial

Up Town Invest

4 vjet më parë

€84,000

Dhoma: 2Bath: 1m2: 100.4

Apartament 2+ 1, Rezidencial

4 vjet më parë

€185,000

Dhoma: 2Bath: 1m2: 90.5

Apartament 2+ 1, Rezidencial

Up Town Invest

4 vjet më parë

€185,000

Dhoma: 2Bath: 1m2: 90.5

Apartament 2+ 1, Rezidencial

4 vjet më parë

€69,000

Dhomë: 1Bath: 1m2: 44

Apartament 1+1, Rezidencial

Up Town Invest

4 vjet më parë

€69,000

Dhomë: 1Bath: 1m2: 44

Apartament 1+1, Rezidencial

4 vjet më parë


AlbanianEnglish