Cmimi i Përafërt : Nga

SHITET – Apartament 1+1 Tek Komuna e Parisit , Kompleksi “Kika 2”

€73,000

Përshkrim

Apartament 1+1 per shitje ne Komuna e Parisit   ne katin e 5- te ne nje nga Komplekset me te mire te zones  “Kika 2”  .Orientohet nga Lindja  gje qe mundeson ngrohje dhe ndricim natyral  gjate gjithe dites. Organizohet ne nje dhome ndenje,  nje dhome gjumi dhe nje tualet . Apartamenti ka te gjithe dokumentacionin e duhur hipotekor .Zona ofron fasalitete te ndryshme  si Shkolla ,Qender Shendetsore ,Supermarket, Njesi te ndryshme dhe akses te menjehershem ne akset  kryesore.Eshte nje nga zonat qe kane nje kerkese ne rritje per apartamente me qira keshtu qe mund te shihet si nje mundesi shume e mire investimi . Per me shume informacion ose nje vizite ne prone ju lutem kontaktoni ne nr 0672050703 , 0675050703 e-mail : info@uptowninvest.com

Adresa :

  • Qyteti : Tirane
  • Zona : Komuna e Parisit
  • Shteti : Albania

Detaje

Updated on 11 Prill, 2020 at 1:20 pm

  • Madhesia në m2 : 54 m2
  • Land Area: 54 m2
  • Dhoma Gjumi : 1
  • Tualete : 1
  • Tipi i Pronës Apartament 1+1, Rezidencial
  • Statusi i Pronës : Për Shitje

Prona të Ngjashme

€104,000
blank

Dhoma: 2Tualete: 2m2: 80.08

Apartament 2+ 1, Rezidencial

Up Town Invest

3 muaj më parë

€104,000

Dhoma: 2Tualete: 2m2: 80.08

Apartament 2+ 1, Rezidencial

3 muaj më parë

€148,000
blank

Dhoma: 2Bath: 1m2: 125.7

Apartament 2+ 1, Rezidencial

Up Town Invest

3 muaj më parë

€148,000

Dhoma: 2Bath: 1m2: 125.7

Apartament 2+ 1, Rezidencial

3 muaj më parë

€180,000
blank

Dhomë: 1Bath: 1m2: 100

Apartament 1+1, Rezidencial

Up Town Invest

4 muaj më parë

€180,000

Dhomë: 1Bath: 1m2: 100

Apartament 1+1, Rezidencial

4 muaj më parë

€185,000
blank

Dhoma: 3Tualete: 2m2: 120

Apartament 3+1, Rezidencial

Up Town Invest

4 muaj më parë

€185,000

Dhoma: 3Tualete: 2m2: 120

Apartament 3+1, Rezidencial

4 muaj më parë


WhatsApp chat
AlbanianEnglish