Cmimi i Përafërt : Nga

SHITET – Apartament 1+1 Tek Kopshti Botanik

Përshkrim

Apartament 1+1 per shitje tek Kopshti Botanik   ne katin e 3-te ne nje nga Komplekset me te mira te zones .Orientohet nga  Jug-Perendimi  gje qe mundeson ngrohje dhe ndricim natyral  gjate gjithe dites.Ka nje siperfaqe totale 59.8 m2 ,organizohet ne nje dhome ndenje,ambient gatimi i perbashket, si dh nje dhome gjumi dhe nje tualet . Apartamenti ka te gjithe dokumentacionin e duhur hipotekor .Zona , nje nga me te kerkuarat , investimi ne kompleks  ,vendndodhja prane Liqenit Artificial te Tiranes jane disa nga  avantazhet e ketij apartamenti per ta konsideruar si nje mundesi te te shkelqyer  per nje jetese komode . . Per me shume informacion ose nje vizite ne prone ju lutem kontaktoni ne nr 0672050703 , 0675050703 e-mail : info@uptowninvest.com

Adresa :

  • Qyteti : Tirane
  • Zona : Kopshti Botanik
  • Shteti : Albania

Detaje

Updated on 16 Prill, 2020 at 10:57 pm

  • Madhesia në m2 : 59.8 m2
  • Land Area: 53.7 m2
  • Tipi i Pronës Apartament 1+1, Rezidencial
  • Statusi i Pronës : Për Shitje

Prona të Ngjashme

€280,000

Dhoma: 4Tualete: 4m2: 425

Rezidencial, Vilë

Up Town Invest

8 muaj më parë

€280,000

Dhoma: 4Tualete: 4m2: 425

Rezidencial, Vilë

8 muaj më parë

€260,000

Dhoma: 3Tualete: 2m2: 137

Apartament 3+1, Rezidencial

Up Town Invest

2 vjet më parë

€260,000

Dhoma: 3Tualete: 2m2: 137

Apartament 3+1, Rezidencial

2 vjet më parë

€480

Dhoma: 2Tualete: 2m2: 120

Apartament 2+ 1, Rezidencial

Up Town Invest

2 vjet më parë

€480

Dhoma: 2Tualete: 2m2: 120

Apartament 2+ 1, Rezidencial

2 vjet më parë

€185,000

Dhoma: 3Tualete: 2m2: 120

Apartament 3+1, Rezidencial

Up Town Invest

2 vjet më parë

€185,000

Dhoma: 3Tualete: 2m2: 120

Apartament 3+1, Rezidencial

2 vjet më parë


AlbanianEnglish