Cmimi i Përafërt : Nga

SHITET – Apartament 1+1 Tek “Santa Quaranta” Sarandë

€69,000

Përshkrim

Shitet Apartament 1+1, Kati 2 me ashensor ne nje nga zonat me te kerkuara te Sarandes prane Santa Quaranta. Aparatmenti ka nje siperfaqe totale 65 m2 ofrohet i mobiluar .Orientohet nga jug-perendimi dhe te gjitha ambientet jane me pamje nga deti. Prona ka dokumentacion te rregullt ,certifikate pronesie .Zona ku ndodhet apartamenti eshte nje nga me te kerkuarat nga te huajt keshtu qe mund te shihet e si nje mundesi e mire investimi . Per me shume informacion ose per te planifikuar nje vizite ne prone ju lutem kontaktoni ne nr 0672050703 , 0675050703 e-mail : info@uptowninvest.com

Adresa :

  • Qyteti : Sarande
  • Shteti : Albania

Karakteristikat

Detaje

Updated on 7 Prill, 2020 at 2:34 pm

  • Madhesia në m2 : 44 m2
  • Land Area: 44
  • Dhoma Gjumi : 1
  • Tualete : 1
  • Tipi i Pronës Apartament 1+1, Rezidencial
  • Statusi i Pronës : Për Shitje

Prona të Ngjashme

€260,000

Dhoma: 3Tualete: 2m2: 137

Apartament 3+1, Rezidencial

Up Town Invest

4 vjet më parë

€260,000

Dhoma: 3Tualete: 2m2: 137

Apartament 3+1, Rezidencial

4 vjet më parë

Dhoma: 6Tualete: 5m2: 940

Rezidencial, Vilë

Up Town Invest

3 vjet më parë

€1,480,000

Dhoma: 6Tualete: 5m2: 940

Rezidencial, Vilë

3 vjet më parë

€1,500

Dhoma: 2Tualete: 2m2: 132

Apartament 2+ 1, Rezidencial

Up Town Invest

4 vjet më parë

€1,500

Dhoma: 2Tualete: 2m2: 132

Apartament 2+ 1, Rezidencial

4 vjet më parë

€900
€900

Dhoma: 3Tualete: 2m2: 163

Apartament 3+1

4 vjet më parë


AlbanianEnglish