Cmimi i Përafërt : Nga

SHITET – Apartament 1+1 Tek Uji I Ftohtë Vlorë

€75,000

Përshkrim

Shitet Apartament 1+1  ne nje nga rezidencat me te mira te banimt   ne zonen  e Ujit te Ftohte Vlore .

Pozicionohet në katin e 3  të nje ndertimi te ri shume cilësor  me siperfaqe neto 60.4 , orientim Lindje Perendim. Planimetri e rregullt  organizohet në:  1 Sallon ndenjeje plot dritë  ,Ambient gatimi , 1 Dhoma gjumi, 1 Tualet me dritare dhe një ballkon me  pamje magjepsese te gjithe zones para dhe detit.

Apartamenti  eshte  i investuar materialet e perdorura, rifiniturat dhe punimet e kryera jane te nje cilesise te larte .Ofrohet i mobiluar,sistem kondicionim dhe elektroshtepiaket jane te nje cilesie shume te mire. Zona , nje nga me te kerkuarat nga te huajt e vendas per apartamente me qira ne stinen e veres , Orientimi dhe superpamja  qe te ofron , investimi i kryer ,vendndodhja jane disa nga  avantazhet e ketij apartamenti per ta konsideruar si nje mundesi te te shkelqyer   investimi  . Bashke me apartamentin ofrohet dhe nje post parkimi i perfshire ne cmim.

Per me shume informacion ose per te planifikuar nje vizite ne prone ju lutem kontaktoni ne nr 0672050703 , 0675050703 e-mail : info@uptowninvest.com

SHITET – 75 000 Euro

 

 

Adresa :

 • Qyteti : Vlore
 • Shteti : Albania
 • Zona : Uji Ftohtë
 • Shteti : Albania

Detaje

Updated on 3 Maj, 2020 at 7:48 pm

 • Madhesia në m2 : 60.4 m2
 • Land Area: 60.4 m2
 • Dhoma Gjumi : 1
 • Tualete : 1
 • Garage: 1
 • Tipi i Pronës Apartament 1+1, Rezidencial
 • Statusi i Pronës : Për Shitje

Prona të Ngjashme

€236,000
blank

Dhoma: 2Bath: 1m2: 135

Apartament 2+ 1, Rezidencial

Up Town Invest

3 muaj më parë

€236,000

Dhoma: 2Bath: 1m2: 135

Apartament 2+ 1, Rezidencial

3 muaj më parë

€65,000
blank

Dhomë: 1Bath: 1m2: 75

Apartament 1+1, Rezidencial

Up Town Invest

4 muaj më parë

€65,000

Dhomë: 1Bath: 1m2: 75

Apartament 1+1, Rezidencial

4 muaj më parë

€1,500
blank

Dhoma: 2Tualete: 2m2: 132

Apartament 2+ 1, Rezidencial

Up Town Invest

4 muaj më parë

€1,500

Dhoma: 2Tualete: 2m2: 132

Apartament 2+ 1, Rezidencial

4 muaj më parë

€3,600
blank

Dhoma: 5Tualete: 5m2: 724

Rezidencial, Vilë

Up Town Invest

4 muaj më parë

€3,600

Dhoma: 5Tualete: 5m2: 724

Rezidencial, Vilë

4 muaj më parë


WhatsApp chat
AlbanianEnglish