Cmimi i Përafërt : Nga

SHITET – Apartament 1+1+Garazhd , Në Rrugën “Peti”

€82,000

Përshkrim

Shitet apartament 1+1 me siperfaqe neto 67m2 ne rrugen “Peti”ne zonen prane Liqenit Artificial  .Apartament ndodhet ne nje nga komplekset rezidenciale me cilesore te zones me nje administrim shume te mire .Orientimi nga Lindja mundeson drite natyrale gjate gjithe dites. Apartamenti ka nje planimetri te rregullt ,organizohet ne nje sallon ndenjeje plot drite ,nje dhome gjumi dhe nje tualet. Ofrohet i mobiluar stil modern ka nje sistem kondicionimi multisplit te një nga markave me cilesore “Daikin”.Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nje nga me te kerkuarat nga te huajt per marrje me qira keshtu qe eshte nje mundesi shume e mire investimi . Ne cmimin e apartamentit perfshihet e nje post parkimi .Per me shume informacion ose nje vizite ne prone ju lutem kontaktoni ne nr 0672050703 , e-mail: info@uptowninvest.com

Adresa :

  • Qyteti : Tirane
  • Shteti : Albania

Detaje

Updated on 24 Prill, 2020 at 9:21 pm

  • Madhesia në m2 : 67
  • Land Area: 67 m2
  • Dhoma Gjumi : 1
  • Tualete : 1
  • Garage: 1
  • Tipi i Pronës Apartament 1+1, Rezidencial
  • Statusi i Pronës : Për Shitje

Prona të Ngjashme

€185,000
blank

Dhoma: 2Bath: 1m2: 90.5

Apartament 2+ 1, Rezidencial

Up Town Invest

11 muaj më parë

€185,000

Dhoma: 2Bath: 1m2: 90.5

Apartament 2+ 1, Rezidencial

11 muaj më parë

€180,000
blank

Dhomë: 1Bath: 1m2: 100

Apartament 1+1, Rezidencial

Up Town Invest

11 muaj më parë

€180,000

Dhomë: 1Bath: 1m2: 100

Apartament 1+1, Rezidencial

11 muaj më parë

€175,000
blank

Dhoma: 3Tualete: 2m2: 134

Apartament 3+1, Rezidencial

Up Town Invest

3 muaj më parë

€175,000

Dhoma: 3Tualete: 2m2: 134

Apartament 3+1, Rezidencial

3 muaj më parë

200000€200,000
blank

Dhoma: 2Tualete: 2m2: 153

Apartament 2+ 1, Rezidencial

Jona

4 javë më parë

200000€200,000

Dhoma: 2Tualete: 2m2: 153

Apartament 2+ 1, Rezidencial

4 javë më parë


AlbanianEnglish