Cmimi i Përafërt : Nga

SHITET – Apartament 2+1 Në Rrugën e “Kosovarëve”

€185,000

Përshkrim

Apartament 2+1 per shitje ne Katin e 2 te nje prej  ndertimeve  me cilesore ne rrugen e “Kosovareve ”  .Godina eshte e mire administruar e monitoruar nga kamera dhe me personel sigurie gjate 24 oreve .Apartamenti orientohet nga lindje-perendimi, me Sip totale 90.5m2, organizohet ne  1 sallon ndenjeje , 2 dhoma gjumi ,,kuzhine,1 tualet, 1 ballkon,ngrohja e ftohja realizohet me sistem chiller.Apartamenti eshte i mobiluar ne stil modern dhe elektroshtepiaket jane te nje cilesie shume te mire. Zona , nje nga me te kerkuarat , investimi i kryer ,vendndodhja prane Liqenit Artificial te Tiranes jane disa nga  avantazhet e ketij apartamenti per ta konsideruar si nje mundesi te te shkelqyer  per nje jetese komode . Bashke me apartamentin ofrohet dhe nje post parkimi i perfshire ne cmim. Per me shume informacion ose per te planifikuar nje vizite ne prone ju lutem kontaktoni ne nr 0672050703 , 0675050703 e-mail : info@uptowninvest.com

 

 

 

 

Adresa :

  • Shteti : Albania

Karakteristikat

Detaje

Updated on 5 Prill, 2020 at 10:39 pm

  • Madhesia në m2 : 90.5 m2
  • Land Area: 90.5
  • Dhoma Gjumi : 2
  • Tualete : 1
  • Garage Size: 1
  • Tipi i Pronës Apartament 2+ 1, Rezidencial
  • Statusi i Pronës : Për Shitje

Prona të Ngjashme

€800

Dhoma: 2Tualete: 2m2: 137

Apartament 2+ 1, Rezidencial

Up Town Invest

3 vjet më parë

€800

Dhoma: 2Tualete: 2m2: 137

Apartament 2+ 1, Rezidencial

3 vjet më parë

€800

Dhoma: 2Bath: 1m2: 125

Apartament 2+ 1, Rezidencial

Up Town Invest

4 vjet më parë

€800

Dhoma: 2Bath: 1m2: 125

Apartament 2+ 1, Rezidencial

4 vjet më parë

€1,300

Dhoma: 3Tualete: 2m2: 150

Apartament 3+1, Rezidencial

Up Town Invest

4 vjet më parë

€1,300

Dhoma: 3Tualete: 2m2: 150

Apartament 3+1, Rezidencial

4 vjet më parë

€500

Dhomë: 1Bath: 1m2: 93

Apartament 1+1, Rezidencial

Up Town Invest

4 vjet më parë

€500

Dhomë: 1Bath: 1m2: 93

Apartament 1+1, Rezidencial

4 vjet më parë


AlbanianEnglish