Cmimi i Përafërt : Nga

SHITET – Apartament 2+1 Pranë Oxhakut

€84,000

Përshkrim

Shitet apartament 2+1 ne nje nga ndertimet me te reja ne zonen e Oxhakut .Apartamenti ka nje planimetri te rregullt ndodhet ne katin e 2-te teknik dhe eshte i organizuar ne sallon ndjenje dhe nje kend gatimi ngrenie te perbashket ,2 dhoma gjumi,ballkon , dhe nje tualet me ajrim natyral. Zona ne te cilen ndodhet ofron te gjitha facilitetet e mundshme per nje jetese sa me komode .Zona ofron fasalitete te ndryshme  si: Qender shendetsore, kopshte, shkolla,supermarkete dhe akses te menjehershem ne akset  kryesore.Per me shume informacion ose nje vizite ne prone ju lutem kontaktoni ne nr 0672050703 , 0675050703 e-mail : info@uptowninvest.com

 

Adresa :

  • Qyteti : Tirane
  • Zona : Oxhaku
  • Shteti : Albania

Detaje

Updated on 15 Prill, 2020 at 9:03 pm

  • Madhesia në m2 : 100.4 m2
  • Land Area: 88.9 m2
  • Dhoma Gjumi : 2
  • Tualete : 1
  • Tipi i Pronës Apartament 2+ 1, Rezidencial
  • Statusi i Pronës : Për Shitje

Prona të Ngjashme

€3,600
blank

Dhoma: 5Tualete: 5m2: 724

Rezidencial, Vilë

Up Town Invest

4 muaj më parë

€3,600

Dhoma: 5Tualete: 5m2: 724

Rezidencial, Vilë

4 muaj më parë

€73,000
blank

Dhomë: 1Bath: 1m2: 54

Apartament 1+1, Rezidencial

Up Town Invest

4 muaj më parë

€73,000

Dhomë: 1Bath: 1m2: 54

Apartament 1+1, Rezidencial

4 muaj më parë

€236,000
blank

Dhoma: 2Bath: 1m2: 135

Apartament 2+ 1, Rezidencial

Up Town Invest

3 muaj më parë

€236,000

Dhoma: 2Bath: 1m2: 135

Apartament 2+ 1, Rezidencial

3 muaj më parë

€89,000
blank

Dhomë: 1Bath: 1m2: 89

Apartament 1+1, Rezidencial

Up Town Invest

4 muaj më parë

€89,000

Dhomë: 1Bath: 1m2: 89

Apartament 1+1, Rezidencial

4 muaj më parë


WhatsApp chat
AlbanianEnglish