Cmimi i Përafërt : Nga

SHITET – Apartament 2+1 Pranë Pazarit Të Ri, Rruga “Hoxha Tahsim”

€110,000

Përshkrim

Shitet Apartament    2+1 vendodhja  shume prane Pazari te Ri ne rrugen Hoxha Tahsim  .

Pozicionohet ne katin e 5 te nje ndertimi te ri  strukture cilesore pa ashensor ,planimetri te rregullt  ,siperfaqe neto 94 m2  . Organizohet ne:  1 Sallon  , Ambient gatimi  , 2 Dhoma gjumi    Tualet ,dhe  Ballkoni   . Apartamenti ofrohet i areduar .

Zona ku ndodhet apartamenti  konsiderohet si nje nga zonat  me te preferuara per banim ofron te gjitha facilitetet e duhura   .

Per me teper informacion ose per te planifikuar nje vizite ne prone ju lutem kontaktoni ne nr : 0685381309 , 0675050703, e-mail : info@uptowninvest.com

Adresa :

  • Qyteti : Tirane
  • Shteti : Albania
  • Zona : Hoxha Tahsim
  • Shteti : Albania

Karakteristikat

Detaje

Updated on 2 Shkurt, 2021 at 5:56 pm

  • Madhesia në m2 : 94 m2
  • Land Area: 94 m2
  • Tualete : 1
  • Viti i Nderitimit : 2000
  • Tipi i Pronës Apartament 2+ 1, Rezidencial
  • Statusi i Pronës : Për Shitje

Prona të Ngjashme

€300

Dhomë: 1Bath: 1m2: 45

Rezidencial

Up Town Invest

1 vit më parë

€300

Dhomë: 1Bath: 1m2: 45

Rezidencial

1 vit më parë

200000€200,000

Dhoma: 2Tualete: 2m2: 153

Apartament 2+ 1, Rezidencial

Jona

6 muaj më parë

200000€200,000

Dhoma: 2Tualete: 2m2: 153

Apartament 2+ 1, Rezidencial

6 muaj më parë

€1,000

Dhoma: 3Tualete: 2m2: 140

Rezidencial

Up Town Invest

8 muaj më parë

€1,000

Dhoma: 3Tualete: 2m2: 140

Rezidencial

8 muaj më parë


AlbanianEnglish