Account Suspended
This Account has been suspended.
Contact your hosting provider for more information.
SHITET – Apartament 2+1 Pranë Pazarit Të Ri, Rruga "Hoxha Tahsim" - Up Town Invest

Cmimi i Përafërt : Nga

SHITET – Apartament 2+1 Pranë Pazarit Të Ri, Rruga “Hoxha Tahsim”

€110,000

Përshkrim

Shitet Apartament    2+1 vendodhja  shume prane Pazari te Ri ne rrugen Hoxha Tahsim  .

Pozicionohet ne katin e 5 te nje ndertimi te ri  strukture cilesore pa ashensor ,planimetri te rregullt  ,siperfaqe neto 94 m2  . Organizohet ne:  1 Sallon  , Ambient gatimi  , 2 Dhoma gjumi    Tualet ,dhe  Ballkoni   . Apartamenti ofrohet i areduar .

Zona ku ndodhet apartamenti  konsiderohet si nje nga zonat  me te preferuara per banim ofron te gjitha facilitetet e duhura   .

Per me teper informacion ose per te planifikuar nje vizite ne prone ju lutem kontaktoni ne nr : 0685381309 , 0675050703, e-mail : info@uptowninvest.com

Adresa :

  • Qyteti : Tirane
  • Shteti : Albania
  • Zona : Hoxha Tahsim
  • Shteti : Albania

Karakteristikat

Detaje

Updated on 2 Shkurt, 2021 at 5:56 pm

  • Madhesia në m2 : 94 m2
  • Land Area: 94 m2
  • Tualete : 1
  • Viti i Nderitimit : 2000
  • Tipi i Pronës Apartament 2+ 1, Rezidencial
  • Statusi i Pronës : Për Shitje

Prona të Ngjashme

€348,000

Dhoma: 4Tualete: 3: 382

Penthouse, Rezidencial

Up Town Invest

4 vjet më parë

€348,000

Dhoma: 4Tualete: 3: 382

Penthouse, Rezidencial

4 vjet më parë

200000€200,000

Dhoma: 2Tualete: 2m2: 153

Apartament 2+ 1, Rezidencial

Jona

3 vjet më parë

200000€200,000

Dhoma: 2Tualete: 2m2: 153

Apartament 2+ 1, Rezidencial

3 vjet më parë

€280,000

Dhoma: 4Tualete: 4m2: 425

Rezidencial, Vilë

Up Town Invest

3 vjet më parë

€280,000

Dhoma: 4Tualete: 4m2: 425

Rezidencial, Vilë

3 vjet më parë

Dhoma: 5Tualete: 5m2: 780

Rezidencial, Vilë

Up Town Invest

2 vjet më parë

€1,890,000

Dhoma: 5Tualete: 5m2: 780

Rezidencial, Vilë

2 vjet më parë


AlbanianEnglish