Cmimi i Përafërt : Nga

SHITET – Apartament 2+1 Pranë Qendrës “Globe” Në, Rr “Kavajës”

€115,000

Përshkrim

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen e “Kavajes” ne katin e 7 te nje Kompleksi  Banimi te mire administruar ngjitur me qendren Globe .Orientohet nga  Jug-Perendimi gje qe mundeson ngrohje dhe ndricim natyral  gjate gjithe dites. Organizohet ne nje dhome ndenje, dy dhoma gjumi dhe dy tualete . Apartamenti ka te gjithe dokumentacionin e duhur hipotekor .Zona ofron fasalitete te ndryshme  si kopshte, shkolla,supermarkete dhe akses te menjehershem ne akset  kryesore.Eshte nje nga zonat qe kane nje kerkese ne rritje per apartamente me qira keshtu qe blerja mund te shihet si nje mundesi shume e mire investimi . Per me shume informacion ose nje vizite ne prone ju lutem kontaktoni ne nr 0672050703 , 0675050703 e-mail : info@uptowninvest.com

Adresa :

  • Qyteti : Tirane
  • Zona : Rruga e Kavajës
  • Shteti : Albania

Detaje

Updated on 8 Prill, 2020 at 4:29 pm

  • Madhesia në m2 : 115
  • Land Area: 105
  • Tualete : 2
  • Tipi i Pronës Apartament 2+ 1, Rezidencial
  • Statusi i Pronës : Për Shitje

Prona të Ngjashme

€550
blank

Dhoma: 2Tualete: 2m2: 115

Apartament 2+ 1, Rezidencial

Up Town Invest

3 vjet më parë

€550

Dhoma: 2Tualete: 2m2: 115

Apartament 2+ 1, Rezidencial

3 vjet më parë

€3,500
blank

Dhoma: 4Tualete: 4m2: 1050

Rezidencial, Vilë

Up Town Invest

2 vjet më parë

€3,500

Dhoma: 4Tualete: 4m2: 1050

Rezidencial, Vilë

2 vjet më parë

€1,000
blank

Dhoma: 3Tualete: 2m2: 140

Rezidencial

Up Town Invest

3 vjet më parë

€1,000

Dhoma: 3Tualete: 2m2: 140

Rezidencial

3 vjet më parë