Cmimi i Përafërt : Nga

SHITET – Apartament 2+1 Pranë Stadiumit “Air Albania”

€185,000

Përshkrim

Apartament 2+1 per shitje, Sip totale 103 m2 ne Katin e 5 te nje Godine ndertim i ri me ashensor , ne nje nga zonat me te mira te Tiranes prane Stadiumit “Air Albania”.Godine  eshte mire administruar e monitoruar nga kamera dhe  personel sigurie gjate 24 oreve . Orientohet nga Lindja  siperfaqe totale 137.5m2 .Organizohet ne 1 sallon ndenjeje i madh plot drite, ambient gatimi dhe ngrenie ,2 dhoma gjumi ,1 tualet, 1 ballkon. Apartamenti ofrohet  i mobiluar  . Zona eshte nje nga me te kerkuarat  ofron  te gjitha fasilitete , gje qe e ben dhe nje rast shume te mire investimi    .Apartamenti ka te gjithe dokumentacionin e duhur hipotekor .Per me shume informacion ose per te planifikuar nje vizite ne prone ju lutem kontaktoni ne nr 0672050703 , 0675050703 e-mail : info@uptowninvest.com

Adresa :

  • Qyteti : Tirane
  • Zona : Stadiumi "Air Albania"
  • Shteti : Albania

Detaje

Updated on 11 Prill, 2020 at 9:22 pm

  • Madhesia në m2 : 85 m2
  • Land Area: 85 m2
  • Dhoma Gjumi : 2
  • Tualete : 1
  • Tipi i Pronës Apartament 2+ 1, Rezidencial
  • Statusi i Pronës : Për Shitje

Prona të Ngjashme

€65,000

Dhomë: 1Bath: 1m2: 75

Apartament 1+1, Rezidencial

Up Town Invest

4 vjet më parë

€65,000

Dhomë: 1Bath: 1m2: 75

Apartament 1+1, Rezidencial

4 vjet më parë

€420,000

Dhoma: 4Tualete: 3m2: 415

Rezidencial, Vilë

Up Town Invest

4 vjet më parë

€420,000

Dhoma: 4Tualete: 3m2: 415

Rezidencial, Vilë

4 vjet më parë

€850

Dhoma: 4Tualete: 3m2: 360

Rezidencial, Vilë

Up Town Invest

4 vjet më parë

€850

Dhoma: 4Tualete: 3m2: 360

Rezidencial, Vilë

4 vjet më parë

€148,000

Dhoma: 2Bath: 1m2: 125.7

Apartament 2+ 1, Rezidencial

Up Town Invest

4 vjet më parë

€148,000

Dhoma: 2Bath: 1m2: 125.7

Apartament 2+ 1, Rezidencial

4 vjet më parë


AlbanianEnglish