Cmimi i Përafërt : Nga

SHITET – Apartament 2+1+2 , Në “Lake View Residences”, Rruga “Kosovarëve”, Pranë Liqenit Artifical

€252,000

Përshkrim

Shitet Apartament 2+1+2   ne rrugen e “Kosovareve” prane Liqenit Artificial ne nje nga Rezidencat me luksoze te banimit qe po ndertohen ne Shqiperi “Lake View Residences”

Projekti ofron standartet më të larta në ndërtim dhe shërbime. Rezidencat Lake View, të projektuara për tu shndërruar në ndërtesat më luksoze të banimit në Shqipëri, ofrojnë  njësi banimi të projektuara në mënyrë elegante, 950 hapësira të bollshme parkimi dhe struktura të integruara shërbimi dhe argetimi, të gjitha të shtrira në një sipërfaqe prej 129,000 m2.

Apartamenti pozicionohet  ne katin e  8 – të me siperfaqe totale 125.95 m2, siperfaqe neto 107.4 m2.

Organizohet ne  :  1 Sallon ndenjeje  plot drite ,Ambient gatimi ngrenie  , 2 Dhoma gjumi  , 2 Tualete dhe 1 Ballkon  .

Viti i ndertimit 2021.

Zona ku ndodhet apartamenti konsiderohet  nje nga zonat me te mira per banim e cila ka kerkese te larte per apartamente  me qira nga te huaj dhe vendas keshtu qe mund te shihet e si nje mundesi shume e mire investimi.

Bashkë me apartamentin ofrohet dhe nje post parkimi i pa perfshire ne cmim .

Përtej të dukshmes, komforti është ndjesia që do t’ju dhurojë çdo element dhe detaj ketij kompleksi  rezidencial .

Per me teper informacion ose per te planifikuar nje vizite ne prone ju lutem kontaktoni ne nr 0672050703 , 0675050703 e-mail : info@uptowninvest.com

 

Adresa :

 • Qyteti : Tirane
 • Shteti : Albania
 • Zona : Rruga e Kosovarëve
 • Shteti : Albania

Detaje

Updated on 14 Dhjetor, 2021 at 2:39 pm

 • Madhesia në m2 : 125.95 m2
 • Land Area: 107.4 m2
 • Dhoma Gjumi : 2
 • Tualete : 2
 • Garage: 1
 • Viti i Nderitimit : 2021
 • Tipi i Pronës Apartament 2+ 1, Rezidencial
 • Statusi i Pronës : Për Shitje

Prona të Ngjashme

€316,000

Dhoma: 3Tualete: 2m2: 137.5

Apartament 3+1, Rezidencial

Up Town Invest

4 vjet më parë

€316,000

Dhoma: 3Tualete: 2m2: 137.5

Apartament 3+1, Rezidencial

4 vjet më parë

€260,000

Dhoma: 3Tualete: 2m2: 137

Apartament 3+1, Rezidencial

Up Town Invest

4 vjet më parë

€260,000

Dhoma: 3Tualete: 2m2: 137

Apartament 3+1, Rezidencial

4 vjet më parë

€348,000

Dhoma: 4Tualete: 3: 382

Penthouse, Rezidencial

Up Town Invest

4 vjet më parë

€348,000

Dhoma: 4Tualete: 3: 382

Penthouse, Rezidencial

4 vjet më parë

€4,500
€4,500

Dhoma: 4Tualete: 4m2: 690

Rezidencial, Vilë

4 vjet më parë


AlbanianEnglish