Cmimi i Përafërt : Nga

SHITET – Apartament 2+1+2 Në Rrugën E “Kosovarëve”

€198,000

Përshkrim

Apartament 2+1 per shitje ne Katin e 7 me ashensor te nje prej  ndertimeve  te reja ne rrugen e “Kosovareve ”  .Godina eshte e mire administruar e monitoruar nga kamera dhe me personel sigurie gjate 24 oreve . Apartamenti ka nje orientim shume te mire nga Jug-Lindja, me siperfaqe totale 117.9m2, dhe organizohet ne 2 dhoma gjumi ,1 sallon ndenjeje,kuzhine,1 tualet, 3 ballkone. Apartamenti ofrohet pjeserisht i mobiluar ne stil modern dhe elektroshtepiaket jane brandet me te njohura . Zona , nje nga me te kerkuarat , investimi i kryer ,vendndodhja prane Liqenit Artificial te Tiranes jane disa nga  avantazhet e ketij apartamenti per ta konsideruar si nje mundesi shume te mire investimi .Per me shume informacion ose per te planifikuar nje vizite ne prone ju lutem kontaktoni ne nr 0672050703 , 0675050703 e-mail : info@uptowninvest.com

 

 

 

Adresa :

  • Shteti : Albania

Detaje

Updated on 7 Prill, 2020 at 7:26 pm

  • Madhesia në m2 : 118
  • Land Area: 118 m2
  • Dhoma Gjumi : 2
  • Tualete : 2
  • Viti i Nderitimit : 2018
  • Tipi i Pronës Apartament 2+ 1, Rezidencial
  • Statusi i Pronës : Për Shitje

Prona të Ngjashme

200000€200,000

Dhoma: 2Tualete: 2m2: 153

Apartament 2+ 1, Rezidencial

Jona

3 vjet më parë

200000€200,000

Dhoma: 2Tualete: 2m2: 153

Apartament 2+ 1, Rezidencial

3 vjet më parë

€790,000
€790,000

m2: 720

Rezidencial, Vilë

3 vjet më parë

€450

Dhomë: 1Bath: 1m2: 80

Apartament 1+1, Rezidencial

Up Town Invest

4 vjet më parë

€450

Dhomë: 1Bath: 1m2: 80

Apartament 1+1, Rezidencial

4 vjet më parë

€110,000

Bath: 1m2: 94

Apartament 2+ 1, Rezidencial

Jona

3 vjet më parë

€110,000

Bath: 1m2: 94

Apartament 2+ 1, Rezidencial

3 vjet më parë


AlbanianEnglish