Cmimi i Përafërt : Nga

SHITET – Apartament 2+1+2 , Në Rrugën “Hamdi Sina” Tek Liqeni i Thatë

€140,000

Përshkrim

Shitet Apartament 2+1+2   ne rrugen “Hamdi Sina”prane Liqenit te Thatë

Apartamenti pozicionohet  ne katin e 2- te nje ndertimi te ri cilesor me siperfaqe neto  100 m2, orientim  Jug – Lindje .

Organizohet ne  :  1 Sallon ndenjeje  plot drite ,Ambient gatimi ngrenie  , 2 Dhoma gjumi  , 2 Tualete nga te cilet njeri me dritare , dhe 2 Ballkone  .Apartamenti eshte i  investuar deri ne detaje ka  izolim termik ,akustik, sistem qendror ngrohje -ftohje,parket, grila elektrike , linja moderne mobilimi , jane përzgjedhur  materialet më të mira , perdorimi i teknologjive te reja ne ndertim eshte risia e ketij apartamenti .

Zona ku ndodhet apartamenti ka kerkese te larte per apartamente  me qira nga te huaj dhe vendas. Apartamenti aktualisht eshte i dhene me qira per nje periudhe afatgjate me nje cmim 500 euro neto ne muaj , keshtu qe mund te shihet e si nje mundesi shume e mire investimi .

Apartamenti ka të gjithe dokumentacionin e duhur hiptekor.Vendodhja,  aksesimi i menjhershëm ne autostrade,  investimi i kryer ,orientimi, , janë disa nga avantazhet e këtij apartamenti modern

Përtej të dukshmes, komforti është ndjesia që do t’ju dhurojë çdo element dhe detaj i ketij apartamenti .

Per me teper informacion ose per te planifikuar nje vizite ne prone ju lutem kontaktoni ne nr 0672050703 , 0675050703 e-mail : info@uptowninvest.com

Adresa :

  • Qyteti : Tirane
  • Shteti : Albania
  • Zona : Liqeni i Thatë
  • Shteti : Albania

Detaje

Updated on 26 Gusht, 2021 at 7:30 pm

  • Madhesia në m2 : 100 m2
  • Land Area: 112 m2
  • Dhoma Gjumi : 2
  • Tualete : 2
  • Tipi i Pronës Apartament 2+ 1, Rezidencial
  • Statusi i Pronës : EKSKLUZIVE, Për Shitje

Prona të Ngjashme

€3,600

Dhoma: 5Tualete: 5m2: 724

Rezidencial, Vilë

Up Town Invest

4 vjet më parë

€3,600

Dhoma: 5Tualete: 5m2: 724

Rezidencial, Vilë

4 vjet më parë

€84,000

Dhoma: 2Bath: 1m2: 100.4

Apartament 2+ 1, Rezidencial

Up Town Invest

4 vjet më parë

€84,000

Dhoma: 2Bath: 1m2: 100.4

Apartament 2+ 1, Rezidencial

4 vjet më parë


AlbanianEnglish