Cmimi i Përafërt : Nga

SHITET – Apartament 2+1+2 Përballë Kompleksit “Delijorgji”

€104,000

Përshkrim

Shitet Apartament 2+1+2 ne Rrugen e Kavajes   Përballë Kompleksit “Delijorgji” nje zone e  zhvilluar dhe  nyje kryesore e hyrjes te qytetit .

Pozicionohet ne katin e 4 te nje ndertimi te ri cilesor  buze rruge  me siperfaqe neto 80.08 m2  orientim Jug-Lindje. Planimetri e rregullt  organizohet ne:  1 Sallon te madh ndenjeje  ,Ambient gatimi , 2 Dhome gjumi, 2Tualet dhe Ballkon.

Apartamenti eshte pershtatur  dhe aktualish vashdon te sherbeje per zyra  i dhene me qira nje kompanie , keshtu qe mund te jete nje mundesi shume e mire investimi .Apartamenti ka te gjithe dokumentacionin e duhur hipotekor Per me shume informacion ose per te planifikuar nje vizite ne prone ju lutem kontaktoni ne nr 0672050703 , 0675050703 e-mail : info@uptowninvest.com

Adresa :

  • Qyteti : Tirane
  • Shteti : Albania
  • Zona : Rruga e Kavajës
  • Shteti : Albania

Detaje

Updated on 3 Maj, 2020 at 11:50 pm

  • Madhesia në m2 : 80.08 m2
  • Land Area: 20.08 m2
  • Dhoma Gjumi : 2
  • Tualete : 2
  • Tipi i Pronës Apartament 2+ 1, Rezidencial
  • Statusi i Pronës : Për Shitje

Prona të Ngjashme

€84,000
blank

Dhoma: 2Bath: 1m2: 100.4

Apartament 2+ 1, Rezidencial

Up Town Invest

3 vjet më parë

€84,000

Dhoma: 2Bath: 1m2: 100.4

Apartament 2+ 1, Rezidencial

3 vjet më parë

€330,000
blank
€330,000

m2: 500

Rezidencial, Tokë, Vilë

2 vjet më parë

€125,000
blank

Dhomë: 1Bath: 1m2: 68.3

Apartament 1+1, Rezidencial

Up Town Invest

2 vjet më parë

€125,000

Dhomë: 1Bath: 1m2: 68.3

Apartament 1+1, Rezidencial

2 vjet më parë

m2: 59.8

Apartament 1+1, Rezidencial

Up Town Invest

3 vjet më parë

m2: 59.8

Apartament 1+1, Rezidencial

3 vjet më parë