Account Suspended
This Account has been suspended.
Contact your hosting provider for more information.
SHITET – Apartament 2+1+2 Pranë “Liqenit Artificial” - Up Town Invest

Cmimi i Përafërt : Nga

SHITET – Apartament 2+1+2 Pranë “Liqenit Artificial”

200000€200,000

Përshkrim

Shitet Apartament 2+1+2 një nga zonat  më të mira për banim ne Tiranë prane Liqenit Artificial.

Pozicionohet në katin e 7  të nje ndertimi te ri cilësor  me siperfaqe totale 153 m2  orientim Jug – Lindje . Planimetri e rregullt  organizohet në:  1 Sallon te madh ndenjeje plot dritë  ,Ambient gatimi ngrenie i perbashket , 2 Dhoma gjumi ku njera eshte me tualet  ,  1 Tualet dite dhe një Ballkon të madh me një pamje të lirë te zonës para .

Konsiderohet si nje nga zonat me te preferuara per banim  nga te huaj keshtu qe mund te shihet e si nje mundesi e mire investimi .

Apartamenti ka të gjithe dokumentacionin e duhur hiptekor.

Per më shumë informacion ose per te planifikuar nje vizite ne pronë ju lutem kontaktoni ne nr 0672050703 , 0675050703 e-mail : info@uptowninvest.com

Adresa :

  • Qyteti : Tirane
  • Shteti : Albania
  • Zona : Liqeni Artificial
  • Shteti : Albania

Detaje

Updated on 2 Shkurt, 2021 at 6:25 pm

  • Madhesia në m2 : 153 m2
  • Land Area: 130 m2
  • Dhoma Gjumi : 2
  • Tualete : 2
  • Tipi i Pronës Apartament 2+ 1, Rezidencial
  • Statusi i Pronës : Për Shitje

Prona të Ngjashme

€252,000
€252,000

Dhoma: 2Tualete: 2m2: 125.95

Apartament 2+ 1, Rezidencial

2 vjet më parë

€300

Dhomë: 1Bath: 1m2: 45

Rezidencial

Up Town Invest

4 vjet më parë

€300

Dhomë: 1Bath: 1m2: 45

Rezidencial

4 vjet më parë

Cmimi 550 Euro/m2

Dhoma: 2Tualete: 2m2: 109

Apartament 2+ 1, Rezidencial

Up Town Invest

3 vjet më parë

Cmimi 550 Euro/m2

Dhoma: 2Tualete: 2m2: 109

Apartament 2+ 1, Rezidencial

3 vjet më parë

€210,000
€210,000

Dhoma: 3Tualete: 3m2: 605

Rezidencial, Vilë

4 vjet më parë


AlbanianEnglish