Cmimi i Përafërt : Nga

SHITET – Apartament 2+1+2 Pranë RTSH

€230,000

Përshkrim

Apartament 2+1+2 per shitje ne Katin e 8-te ne nje nga zonat elite te Tiranes prane RTSH  .Godina nje  ndertim i ri  shumë cilesor e mire administruar e monitoruar nga kamera dhe  personel sigurie gjate 24 oreve . Orientohet ngaJug – Lindje siperfaqe totale 102.3 m2,  Organizohet: ne 1 sallon ndenjeje i madh plot drite, ambient gatimi  dhe ngrenie i vecuar ,2 dhoma gjumi ,2 tualete, 1 ballkon. Apartamenti ofrohet  i mobiluar  . Zona , nje nga me te kerkuarat e cila ofron  fasilitete te ndryshme afer  institucione te ndryshme shteterore ,investimi i kryer ,vendndodhja  jane disa nga  avantazhet e ketij apartamenti per ta konsideruar si nje mundesi shume te mire investimi .Apartamenti ka te gjithe dokumentacionin e duhur hipotekor Per me shume informacion ose per te planifikuar nje vizite ne prone ju lutem kontaktoni ne nr 0672050703 , 0675050703 e-mail : info@uptowninvest.com

SHITET-230 000 Euro

 

 

Adresa :

  • Qyteti : Tirane
  • Shteti : Albania
  • Zona : Prane Rtsh
  • Shteti : Albania

Karakteristikat

Detaje

Updated on 29 Prill, 2020 at 9:23 pm

  • Madhesia në m2 : 102.3 m2
  • Land Area: 92.4 m2
  • Dhoma Gjumi : 2
  • Tualete : 2
  • Tipi i Pronës Apartament 2+ 1, Rezidencial
  • Statusi i Pronës : Për Shitje

Prona të Ngjashme

€480,000

Dhoma: 5Tualete: 5m2: 510

Penthouse, Rezidencial

Up Town Invest

1 vit më parë

€480,000

Dhoma: 5Tualete: 5m2: 510

Penthouse, Rezidencial

1 vit më parë

€316,000

Dhoma: 3Tualete: 2m2: 137.5

Apartament 3+1, Rezidencial

Up Town Invest

1 vit më parë

€316,000

Dhoma: 3Tualete: 2m2: 137.5

Apartament 3+1, Rezidencial

1 vit më parë

€185,000

Dhoma: 3Tualete: 2m2: 120

Apartament 3+1, Rezidencial

Up Town Invest

1 vit më parë

€185,000

Dhoma: 3Tualete: 2m2: 120

Apartament 3+1, Rezidencial

1 vit më parë

€300

Dhomë: 1Bath: 1m2: 45

Rezidencial

Up Town Invest

1 vit më parë

€300

Dhomë: 1Bath: 1m2: 45

Rezidencial

1 vit më parë


AlbanianEnglish