Cmimi i Përafërt : Nga

SHITET – Apartament 2+1+Post Parkimi Pranë Stadiumit “Air Albania”

€236,000

Përshkrim

Apartament 2+1 per shitje ne nje nga zonat elite te Tiranes prane Ambasador 3 .Godina nje  ndertim i ri  shumë cilesor e mire administruar e monitoruar nga kamera dhe  personel sigurie pergjate 24 oreve  .

Orientim Jug – Lindje- Perendim  siperfaqe totale 100 m2 + 35 m2 verande ,  Organizohet: ne 1 sallon ndenjeje i madh plot drite, ambient gatimi  dhe ngrenie ,2 dhoma gjumi ,1 tualete, 1 verande te madhe me pamje te lire te zones para . Apartamenti eshte i investuar termoizolim ,izolim akustik ,ka te instaluar , sistem kondicionimi  , ofrohet  i mobiluar  linja moderne  .

Zona , nje nga me te kerkuarat e cila ofron  fasilitete te ndryshme afer  institucione te ndryshme shteterore ,investimi i kryer ,vendndodhja  jane disa nga  avantazhet e ketij apartamenti per ta konsideruar si nje mundesi shume te mire investimi .Bashke me apartamentin ofrohet dhe nje post parkimi i pa perfshire ne cmim.Apartamenti ka te gjithe dokumentacionin e duhur hipotekor Per me shume informacion ose per te planifikuar nje vizite ne prone ju lutem kontaktoni ne nr 0672050703 , 0675050703 e-mail : info@uptowninvest.com

SHITET – 236 000 Euro

Adresa :

  • Qyteti : Tirane
  • Shteti : Albania
  • Zona : Stadiumi "Air Albania"
  • Shteti : Albania

Karakteristikat

Detaje

Updated on 29 Prill, 2020 at 11:20 pm

  • Madhesia në m2 : 135 m2
  • Land Area: 135 m2
  • Dhoma Gjumi : 2
  • Tualete : 1
  • Tipi i Pronës Apartament 2+ 1, Rezidencial
  • Statusi i Pronës : Për Shitje

Prona të Ngjashme

€3,600

Dhoma: 5Tualete: 5m2: 724

Rezidencial, Vilë

Up Town Invest

4 vjet më parë

€3,600

Dhoma: 5Tualete: 5m2: 724

Rezidencial, Vilë

4 vjet më parë

€1,500

Dhoma: 2Tualete: 2m2: 125

Apartament 2+ 1, Rezidencial

Up Town Invest

3 vjet më parë

€1,500

Dhoma: 2Tualete: 2m2: 125

Apartament 2+ 1, Rezidencial

3 vjet më parë

€450

Dhomë: 1Bath: 1m2: 80

Apartament 1+1, Rezidencial

Up Town Invest

4 vjet më parë

€450

Dhomë: 1Bath: 1m2: 80

Apartament 1+1, Rezidencial

4 vjet më parë


AlbanianEnglish