Cmimi i Përafërt : Nga

SHITET – Apartament 3+1+2 Duplex Premium Në Bllok

€370,000

Përshkrim

Apartament Duplex Premium 3+1+2  per shitje ne nje nga zonat elite te Tiranes ne ish “Bllok”. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 196m2, ndodhet në katin e 3-te te nje ndertimi exzistues ,orientimi Jug-Perendim mundeson ndricim natyral te plote te ambienteve ,  Apartamenti eshte i sapo investuar extra ,nje standart premium deri ne detajet me te vogla materialet e perdorura, rifiniturat dhe punimet e kryera jane teknologjia e fundit ne ndertim  .Ofrohet teresisht i mobiluar, i pajisur me sistem qëndror ngrohje dhe ftohje i markes Fujitsu instalim dhe ngrohje me sistem diodash nenpllake te tualeteve muret jane me termoizolim dhe izolim akustik nga zhurmat , po ashtu dhe muret ndares .Dyert jane dru masiv ,dritaret triplex,parket 1,2cm dru are masiv, paisjet elektroshtepiake te nje prej markave me te mira Mjele ,eshte i pajisur me panel diellor Bosh ,hidrosanitaret jane te markes Grohe,nje pjese e mureve,dhe kuzhina eshte e veshur me mermer ,oxhaku gjithashtu i cili eshte funksional. Organizohet ne : 3 dhoma gjumi, njëra prej të cilave disponon garderobë dhe dalje në ballkon, 1 kuzhinë gatimi, 1 dhomë ndenje , 2 ballkone, si dhe 2 tualete. Apartamenti është i pajisur me dokumentacionin e plotë hipotekor. Bashke me apartamentin ofrohet dhe nje post parkimi si dhe nje ambient 20 m2 bodrum i cili mund te sherbeje per depo ose kantine vere .Vendndodhja investimi i kryer ,orientimi, zona e bejne ate nje nga apartamentet me cilesore per nje jetese komode.Per me shume informacion ose per te planifikuar nje vizite ne prone ju lutem kontaktoni ne nr 0672050703 , 0675050703 e-mail : info@uptowninvest.com P.S Keto Apartamente dalin shume rralle ne treg keshtu qe mos hezitoni te na telefononi menjehere .

Adresa :

  • Qyteti : Tirane
  • Zona : Blloku
  • Shteti : Albania

Karakteristikat

Detaje

Updated on 13 Prill, 2020 at 3:04 pm

  • Madhesia në m2 : 196 m2
  • Land Area: 196 m2
  • Dhoma Gjumi : 3
  • Tualete : 2
  • Garage: 1
  • Tipi i Pronës Apartament 3+1, Rezidencial
  • Statusi i Pronës : Për Shitje

Prona të Ngjashme

€450
blank

Dhomë: 1Bath: 1: 78

Apartament 1+1

Up Town Invest

4 muaj më parë

€450

Dhomë: 1Bath: 1: 78

Apartament 1+1

4 muaj më parë

€348,000
blank

Dhoma: 4Tualete: 3: 382

Penthouse, Rezidencial

Up Town Invest

4 muaj më parë

€348,000

Dhoma: 4Tualete: 3: 382

Penthouse, Rezidencial

4 muaj më parë

€4,500
blank
€4,500

Dhoma: 4Tualete: 4m2: 690

Rezidencial, Vilë

3 muaj më parë

€1,790,000
blank

Dhoma: 6Tualete: 6m2: 635

Penthouse, Rezidencial

Up Town Invest

4 muaj më parë

€1,790,000

Dhoma: 6Tualete: 6m2: 635

Penthouse, Rezidencial

4 muaj më parë


WhatsApp chat
AlbanianEnglish