Cmimi i Përafërt : Nga

SHITET – Apartament 3+1+2 + Garazhd Tek Garda

€580,000

Përshkrim

Shitet Apartament 3+1+2   ne zonen e Gardes nje nga zonat me te mira te Tiranes

Apartamenti pozicionohet  ne katet e siperme  te nje objekti rezidencial   nga me cilesoret e ndertuar deri tani me ashensor + ashensor emergjence administrim elitar,monitorim me kamera sigurie 24 ore.

Apartamenti ka nje siperfaqe totale 200 m2+ garazhd te mbyllur ne katin -1 . Orientim perfekt  Jug – Lindje – Perëndim  me pamje te lire te sheshit “Nënë Tereza”

Organizohet ne  :1 korridor hyres,   1 Sallon ndenjeje  plot drite ,Ambient gatimi ngrenie te vecuar   , 2 Dhoma gjumi  , 2 Tualete dhe 3 Ballkone  .Apartamenti eshte i sapo  investuar në : sistem ngrohje ftohje qendror ,izolim termik -akustik ,dyer dhe parket cilesor ,hidrosanitaret jane brandet me te njohura ne treg . I gjithe objekti ka punime cilesore ,jane përzgjedhur  materialet më të mira , perdorimi i teknologjive te reja ne ndertim eshte risia e ketij apartamenti .

Zona ku ndodhet apartamenti ngjitur me Parkun e Madh te Tiranes konsiderohet  nje nga zonat me te mira per banim dhe me kerkesen me  te larte per apartamente  me qira nga te huaj  keshtu qe mund te shihet e si nje mundesi shume e mire investimi.

Apartamenti ka të gjithe dokumentacionin e duhur hiptekor.Vendodhja,  aksesimi i menjhershëm ne akset rrugore,  investimi i kryer ,orientimi, , janë disa nga avantazhet e këtij apartamenti modern

Përtej të dukshmes, komforti është ndjesia që do t’ju dhurojë çdo element dhe detaj ketij objekti rezidencial .

Per me teper informacion ose per te planifikuar nje vizite ne prone ju lutem kontaktoni ne nr 0672050703 , 0675050703 e-mail : info@uptowninvest.com

 

 

Adresa :

  • Qyteti : Tirane
  • Zona : Garda
  • Shteti : Albania

Detaje

Updated on 22 Prill, 2021 at 2:18 pm

  • Madhesia në m2 : 200 m2
  • Land Area: 175 m2
  • Dhoma Gjumi : 3
  • Tualete : 2
  • Garage: 1
  • Tipi i Pronës Apartament 3+1
  • Statusi i Pronës : Për Shitje

Prona të Ngjashme

€950
€950

Dhoma: 3Tualete: 3m2: 140

Apartament 3+1, Rezidencial

4 vjet më parë

€175

Dhoma: 3Tualete: 2m2: 120

Apartament 3+1, Rezidencial

3 vjet më parë

€316,000

Dhoma: 3Tualete: 2m2: 137.5

Apartament 3+1, Rezidencial

Up Town Invest

4 vjet më parë

€316,000

Dhoma: 3Tualete: 2m2: 137.5

Apartament 3+1, Rezidencial

4 vjet më parë


AlbanianEnglish