Cmimi i Përafërt : Nga

SHITET – Apartament 3+1+2 Në “Bllok”

€260,000

Përshkrim

Ne nje nga zonat me te mira te kryeqytetit ne zonen e ish-Bllokut shitet apartament 3+1+2 me siperfaqe totale 145 m2  .Apartamenti ndodhet ne nje nga ndertimet e reja dhe cilesore te zones me nje administrim shume te mire . Apartamenti ka nje planimetri te rregullt ,organizohet ne nje ambient gatimi/ngrenie ,nje sallon ndenjeje te madh plot drite ,3 dhoma gjumi , dy tualete ku nje eshte me dritare ,dy ballkone . Ofrohet i mobiluar dhe disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nje nga me te kerkuarat nga te huajt per marrje me qira keshtu qe eshte nje mundesi shume e mire investimi . Per me shume informacion ose per te planifikuar nje vizite ne prone ju lutem kontaktoni ne nr 0672050703 , 0675050703 e-mail : info@uptowninvest.com

Adresa :

  • Qyteti : Tirane
  • Shteti : Albania

Detaje

Updated on 7 Prill, 2020 at 4:06 pm

  • Madhesia në m2 : 137 m2
  • Land Area: 145
  • Dhoma Gjumi : 3
  • Tualete : 2
  • Tipi i Pronës Apartament 3+1, Rezidencial
  • Statusi i Pronës : Për Shitje

Prona të Ngjashme

€500
blank

Dhoma: 2Tualete: 2m2: 118

Apartament 2+ 1, Rezidencial

Up Town Invest

2 muaj më parë

€500

Dhoma: 2Tualete: 2m2: 118

Apartament 2+ 1, Rezidencial

2 muaj më parë

€2,500
blank

Dhoma: 3Tualete: 2m2: 210

Apartament 3+1, Rezidencial

Up Town Invest

4 muaj më parë

€2,500

Dhoma: 3Tualete: 2m2: 210

Apartament 3+1, Rezidencial

4 muaj më parë

€540,000
blank

Dhoma: 4Tualete: 2m2: 204

Apartament 4+1

Up Town Invest

4 muaj më parë

€540,000

Dhoma: 4Tualete: 2m2: 204

Apartament 4+1

4 muaj më parë

€1,100
blank
€1,100

Dhoma: 2Tualete: 2m2: 110

Apartament 2+ 1, Rezidencial

4 muaj më parë


WhatsApp chat
AlbanianEnglish