Cmimi i Përafërt : Nga

SHITET – Apartament 3+1+2 Pranë ish “Ekspozitës”

€185,000

Përshkrim

Ne nje nga zonat me te mira te  Tiranes prane Gjykates tek ish Ekspozita jepet me shitet apartament 3+1+2 .Apartamenti ndodhet ne katin e 4 ne nje nga ndertimet e reja dhe me cilesore te zones me nje administrim shume te mire .Orientimi nga Jug-Lindje mundeson drite natyrale gjate gjithe dites. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 120 m2 planimetri te rregullt punimet e kryera dhe rifiniturat jane shume cilesore gjithashtu dhe ambientet e perbashketa te pallatit ,Organizohet ne nje sallon ndenjeje te madh plot drite ,3 dhoma gjumi , ballkon dhe 2 tualete .Apartamenti ofrohet pjeserisht i mobiluar .Pallati eshte i pajisur me sistem kamerash si dhe nje survjeim pergjate 24 oresh .Zona ofron fasilitete te ndryshme si shkolla, kopshte, qender shendetesore, institucione te ndryshme shteterore etj.Bashke me apartamentin ofrohet dhe nje post parkimi i perfshire ne cmim . Per me shume informacion ose per te planifikuar nje vizite ne prone ju lutem kontaktoni ne nr 0672050703 , 0675050703 e-mail : info@uptowninvest.com

Adresa :

  • Qyteti : Tirane
  • Zona : Ish Ekspozita
  • Shteti : Albania

Detaje

Updated on 17 Prill, 2020 at 12:10 am

  • Madhesia në m2 : 120 m2
  • Land Area: 120 m2
  • Dhoma Gjumi : 3
  • Tualete : 2
  • Garage: 1
  • Tipi i Pronës Apartament 3+1, Rezidencial
  • Statusi i Pronës : Për Shitje

Prona të Ngjashme

€1,300
blank

Dhoma: 3Tualete: 2m2: 150

Apartament 3+1, Rezidencial

Up Town Invest

1 vit më parë

€1,300

Dhoma: 3Tualete: 2m2: 150

Apartament 3+1, Rezidencial

1 vit më parë

€480,000
blank

Dhoma: 5Tualete: 5m2: 510

Penthouse, Rezidencial

Up Town Invest

1 vit më parë

€480,000

Dhoma: 5Tualete: 5m2: 510

Penthouse, Rezidencial

1 vit më parë

€75,000
blank

Dhoma: 2Bath: 1m2: 90.56

Apartament 1+1, Apartament 2+ 1, Rezidencial

Up Town Invest

6 muaj më parë

€75,000

Dhoma: 2Bath: 1m2: 90.56

Apartament 1+1, Apartament 2+ 1, Rezidencial

6 muaj më parë


AlbanianEnglish