Cmimi i Përafërt : Nga

SHITET – Apartament 3+1+2 Pranë RTSH

€316,000

Përshkrim

Apartament 3+1+2 per shitje ne Katin e 5 te nje prej  ndertimeve  te reja ne nje nga zonat elite te Tiranes prane RTSH  .Godina ku ndodhet Apartamenti eshte ndertim cilesor e mire administruar e monitoruar nga kamera dhe  personel sigurie gjate 24 oreve . Orientohet nga Perendimi siperfaqe totale 137.5m2, dhe organizohet ne 1 sallon ndenjeje i madh plot drite, ambient gatimi dhe ngrenie ,3 dhoma gjumi ,2 tualete, 1 ballkon. Apartamenti ofrohet  i mobiluar  . Zona , nje nga me te kerkuarat e cila ofron  fasilitete te ndryshme si shkolla, kopshte, qender shendetesore, institucione te ndryshme shteterore ,investimi i kryer ,vendndodhja  jane disa nga  avantazhet e ketij apartamenti per ta konsideruar si nje mundesi shume te mire investimi .Bashke me apartamentin ofrohet dhe nje post parkimi i pa perfshire ne cmim.Apartamenti ka te gjithe dokumentacionin e duhur hipotekor Per me shume informacion ose per te planifikuar nje vizite ne prone ju lutem kontaktoni ne nr 0672050703 , 0675050703 e-mail : info@uptowninvest.com

 

 

 

Adresa :

  • Qyteti : Tirane
  • Zona : Prane Rtsh
  • Shteti : Albania

Detaje

Updated on 8 Prill, 2020 at 9:45 pm

  • Madhesia në m2 : 137.5 m2
  • Land Area: 122 m2
  • Dhoma Gjumi : 3
  • Tualete : 2
  • Garage: 1
  • Tipi i Pronës Apartament 3+1, Rezidencial
  • Statusi i Pronës : Për Shitje

Prona të Ngjashme

Dhoma: 5Tualete: 5m2: 780

Rezidencial, Vilë

Up Town Invest

2 vjet më parë

€1,890,000

Dhoma: 5Tualete: 5m2: 780

Rezidencial, Vilë

2 vjet më parë

Dhoma: 2Tualete: 3m2: 386

Rezidencial, Vilë

Up Town Invest

3 vjet më parë

€480,000

Dhoma: 2Tualete: 3m2: 386

Rezidencial, Vilë

3 vjet më parë

€140,000

Dhoma: 2Tualete: 2m2: 100

Apartament 2+ 1, Rezidencial

4 vjet më parë


AlbanianEnglish