Cmimi i Përafërt : Nga

SHITET – Apartament 4+1+2 Pranë RTSH

€540,000

Përshkrim

Apartament 4+1+2 per shitje ne Katin e 8-te ne nje nga zonat elite te Tiranes prane RTSH  .Godina nje  ndertim shumë cilesor e mire administruar e monitoruar nga kamera dhe  personel sigurie gjate 24 oreve . Orientohet ngaJug-Perendimi siperfaqe neto 204m2,  Organizohet: ne 1 sallon ndenjeje i madh plot drite, ambient gatimi dhe ngrenie ,4 dhoma gjumi ,2 tualete, 1 ballkon. Apartamenti ofrohet  i mobiluar  . Zona , nje nga me te kerkuarat e cila ofron  fasilitete te ndryshme afer  institucione  shteterore ,investimi i kryer ,vendndodhja  jane disa nga  avantazhet e ketij apartamenti per ta konsideruar si nje mundesi shume te mire investimi .Bashke me apartamentin ofrohet dhe nje post parkimi  i pa perfshire ne cmim.Apartamenti ka te gjithe dokumentacionin e duhur hipotekor Per me shume informacion ose per te planifikuar nje vizite ne prone ju lutem kontaktoni ne nr 0672050703 , 0675050703 e-mail : info@uptowninvest.com

Adresa :

  • Qyteti : Tirane
  • Zona : Prane Rtsh
  • Shteti : Albania

Detaje

Updated on 3 Maj, 2020 at 6:43 pm

  • Madhesia në m2 : 204 m2
  • Land Area: 204 m2
  • Dhoma Gjumi : 4
  • Tualete : 2
  • Garage: 1
  • Tipi i Pronës Apartament 4+1
  • Statusi i Pronës : Për Shitje
AlbanianEnglish