Account Suspended
This Account has been suspended.
Contact your hosting provider for more information.
SHITET – Apartament Duplex 2+1+2, Premium Modern, Ne Qender Te Tiranes - Up Town Invest

Cmimi i Përafërt : Nga

SHITET – Apartament Duplex 2+1+2, Premium Modern, Ne Qender Te Tiranes

€480,000

Përshkrim

Shitet Apartament Duplex  2+1+2 Premium Modern  vendodhja  ne qender te Tiranes ,Rruga e “Kavajes” mbrapa nderteses te Vetingut .

Pozicionohet ne katin e 8-9  te nje ndertimi te ri nga me cilesoret ndertuar kohet e fundit   me siperfaqe totale 200 m2 . Organizohet ne:  1 Sallon te madh , Ambient gatimi  , 2 Dhoma gjumi  ku njera me Garderobe dhe Jacuzzi ,  2 Tualete ,Ballkon dhe nje Verande rreth 50 m2 me pamje te lire te zones perreth .

Apartamenti eshte i investuar deri ne detaje  jane përzgjedhur  materialet më të mira , perdorimi i teknologjive te reja ne ndertim eshte risia e ketij apartamenti .Ka te instaluar Sistem qendror ngrohje ftohje , Sistem elektrik smart, Izolim akustik , Termik ,Parket druri,  mobiluar  stil modern luksoz  areduar nga nje arkitekt i njohur . Pajisjet hidrosanitare  dhe elektroshtepiake brandet me te te njohura .

Godina ku ndodhet ky Apartament Premium konsiderohet si nje nga rezidenca e banimit   elitare,luksoze dhe  me e preferuara per banim e cila  ka një qasje të fortë jetese ne komunitet. Përtej të dukshmes, komforti është ndjesia që do t’ju dhurojë çdo element dhe detaj i ndërtesës dhe i ketij apartamenti .

Per me teper informacion ose per te planifikuar nje vizite ne prone ju lutem kontaktoni ne nr : 0672050703 , 0675050703, e-mail : info@uptowninvest.com

Adresa :

  • Qyteti : Tirane
  • Zona : Rruga e Kavajës
  • Shteti : Albania

Karakteristikat

Detaje

Updated on 18 Gusht, 2020 at 1:53 pm

  • Madhesia në m2 : 200 m2
  • Land Area: 165 m2
  • Dhoma Gjumi : 2
  • Tualete : 2
  • Tipi i Pronës Penthouse, Rezidencial
  • Statusi i Pronës : EKSKLUZIVE, Për Shitje

Prona të Ngjashme

Dhoma: 5Tualete: 3m2: 1080

Rezidencial, Vilë

Up Town Invest

4 vjet më parë

Dhoma: 5Tualete: 3m2: 1080

Rezidencial, Vilë

4 vjet më parë

€1,100
€1,100

Dhoma: 2Tualete: 2m2: 110

Apartament 2+ 1, Rezidencial

4 vjet më parë

€480,000

Dhoma: 5Tualete: 5m2: 510

Penthouse, Rezidencial

Up Town Invest

4 vjet më parë

€480,000

Dhoma: 5Tualete: 5m2: 510

Penthouse, Rezidencial

4 vjet më parë

€330,000

Dhoma: 2Tualete: 2m2: 137

Apartament 2+ 1, Rezidencial

Up Town Invest

2 vjet më parë

€330,000

Dhoma: 2Tualete: 2m2: 137

Apartament 2+ 1, Rezidencial

2 vjet më parë


AlbanianEnglish