Cmimi i Përafërt : Nga

SHITET – Apartament Modern 2+1+2, Ne Kopshti Botanik

€120,000

Përshkrim

Shitet Apartament    2+1 vendodhja  shume prane Liqenit Artificial tek Kopshti Botanik  .

Pozicionohet ne katin e 5 te nje ndertimi te ri  strukture cilesore me ashensor ,planimetri te rregullt  ,siperfaqe totale 120.6 m2  . Organizohet ne:  1 Sallon  , Ambient gatimi  , 2 Dhoma gjumi    Tualet ,dhe  Ballkoni ku aksesohen dhomat dhe salloni  .

Apartamenti eshte i spao  investuar .Ka te instaluar sistem kondicionimi  ofrohet  i  mobiluar  stil modern .

Zona ku ndodhet apartamenti  konsiderohet si nje nga zonat  me te preferuara per banim ofron te gjitha facilitetet e duhura per nje jetese komode  .

Per me teper informacion ose per te planifikuar nje vizite ne prone ju lutem kontaktoni ne nr : 0685381309 , 0675050703, e-mail : info@uptowninvest.com

Adresa :

  • Qyteti : Tirane
  • Zona : Liqeni i Thatë
  • Shteti : Albania

Karakteristikat

Detaje

Updated on 2 Shkurt, 2021 at 5:35 pm

  • Madhesia në m2 : 120.6 m2
  • Land Area: 120.6 m2
  • Dhoma Gjumi : 2
  • Tualete : 1
  • Tipi i Pronës Apartament 2+ 1, Rezidencial
  • Statusi i Pronës : Për Shitje

Prona të Ngjashme

€148,000

Dhoma: 2Bath: 1m2: 125.7

Apartament 2+ 1, Rezidencial

Up Town Invest

4 vjet më parë

€148,000

Dhoma: 2Bath: 1m2: 125.7

Apartament 2+ 1, Rezidencial

4 vjet më parë

€104,000

Dhoma: 2Tualete: 2m2: 80.08

Apartament 2+ 1, Rezidencial

Up Town Invest

4 vjet më parë

€104,000

Dhoma: 2Tualete: 2m2: 80.08

Apartament 2+ 1, Rezidencial

4 vjet më parë

€850,000

Dhoma: 4Tualete: 4m2: 785

Rezidencial, Vilë

Up Town Invest

4 vjet më parë

€850,000

Dhoma: 4Tualete: 4m2: 785

Rezidencial, Vilë

4 vjet më parë

€450

Dhomë: 1Bath: 1m2: 80

Apartament 1+1, Rezidencial

Up Town Invest

4 vjet më parë

€450

Dhomë: 1Bath: 1m2: 80

Apartament 1+1, Rezidencial

4 vjet më parë


AlbanianEnglish