Cmimi i Përafërt : Nga

SHITET – Apartament Modern 2+1+2 Në Rrugën E Kosovarëve, Pranë Liqenit Artificial

€170,000

Përshkrim

Shitet Apartament 2+1+2   ne rrugen e “Kosovareve” prane Liqenit Artificial

Apartamenti pozicionohet  ne katin e 6- te nje ndertimi te ri cilesor me siperfaqe totale 100 m2, orientim  Jug – Lindje .

Organizohet ne  :  1 Sallon ndenjeje  plot drite ,Ambient gatimi ngrenie  , 2 Dhoma gjumi  , 2 Tualete dhe 2 Ballkone  .Apartamenti eshte i sapo  investuar deri ne detaje  linja moderne, jane përzgjedhur  materialet më të mira , perdorimi i teknologjive te reja ne ndertim eshte risia e ketij apartamenti .

Zona ku ndodhet apartamenti konsiderohet  nje nga zonat me te mira per banim e cila ka kerkese te larte per apartamente  me qira nga te huaj dhe vendas keshtu qe mund te shihet e si nje mundesi shume e mire investimi.

Apartamenti ka të gjithe dokumentacionin e duhur hiptekor.Vendodhja,  aksesimi i menjhershëm ne akset rrugore,  investimi i kryer ,orientimi, , janë disa nga avantazhet e këtij apartamenti modern

Përtej të dukshmes, komforti është ndjesia që do t’ju dhurojë çdo element dhe detaj ketij kompleksi  rezidencial .

Per me teper informacion ose per te planifikuar nje vizite ne prone ju lutem kontaktoni ne nr 0672050703 , 0675050703 e-mail : info@uptowninvest.com

Adresa :

  • Qyteti : Tirane
  • Zona : Rruga e Kosovarëve
  • Shteti : Albania

Detaje

Updated on 17 Gusht, 2020 at 10:35 am

  • Madhesia në m2 : 100 m2
  • Land Area: 100 m2
  • Tualete : 2
  • Tipi i Pronës Apartament 2+ 1, Rezidencial
  • Statusi i Pronës : Për Shitje

Prona të Ngjashme

€89,000

Dhomë: 1Bath: 1m2: 89

Apartament 1+1, Rezidencial

Up Town Invest

4 vjet më parë

€89,000

Dhomë: 1Bath: 1m2: 89

Apartament 1+1, Rezidencial

4 vjet më parë

€540,000

Dhoma: 4Tualete: 2m2: 204

Apartament 4+1

Up Town Invest

4 vjet më parë

€540,000

Dhoma: 4Tualete: 2m2: 204

Apartament 4+1

4 vjet më parë

€84,000

Dhoma: 2Bath: 1m2: 100.4

Apartament 2+ 1, Rezidencial

Up Town Invest

4 vjet më parë

€84,000

Dhoma: 2Bath: 1m2: 100.4

Apartament 2+ 1, Rezidencial

4 vjet më parë

€933,000
€933,000

Dhoma: 3Tualete: 3m2: 266.7

Apartament 3+1, Rezidencial

2 vjet më parë


AlbanianEnglish