Cmimi i Përafërt : Nga

SHITET – Apartament Modern 2+1+2, Ne Rrugen “Myslym Shyri”

€170,000

Përshkrim

Shitet Apartament  Modern  2+1+2 vendodhja  shume prane qendres te Tiranes , ne Rrugen “Myslym Shyri ” .

Pozicionohet ne katin e 3  te nje ndertimi te ri  strukture cilesore me ashensor ,planimetri te rregullt  ,siperfaqe totale 105 m2  . Organizohet ne:  1 Sallon te madh plot drite , Ambient gatimi  , 2 Dhoma gjumi    2 Tualete njeri me ajrim natyral  ,dhe 2  Ballkone ku aksesohen dhomat dhe salloni  .

Apartamenti eshte i spao  investuar .Ka te instaluar sistem kondicionimi  ofrohet pjeserisht i  mobiluar  stil modern luksoz  areduar nga  arkitekt .

Zona ku ndodhet apartamenti  konsiderohet si nje nga zonat  me te preferuara per banim ofron te gjitha facilitetet e duhura per nje jetese komode  .

Per me teper informacion ose per te planifikuar nje vizite ne prone ju lutem kontaktoni ne nr : 0672050703 , 0675050703, e-mail : info@uptowninvest.com

Adresa :

  • Qyteti : Tirane
  • Shteti : Albania
  • Zona : Myslym Shyri
  • Shteti : Albania

Karakteristikat

Detaje

Updated on 17 Nëntor, 2020 at 10:26 pm

  • Madhesia në m2 : 105 m2
  • Land Area: 105 m2
  • Dhoma Gjumi : 2
  • Tualete : 2
  • Tipi i Pronës Apartament 2+ 1, Rezidencial
  • Statusi i Pronës : Për Shitje

Prona të Ngjashme

€75,000

Dhoma: 2Bath: 1m2: 90.56

Apartament 1+1, Apartament 2+ 1, Rezidencial

Up Town Invest

3 vjet më parë

€75,000

Dhoma: 2Bath: 1m2: 90.56

Apartament 1+1, Apartament 2+ 1, Rezidencial

3 vjet më parë

€900
€900

Dhoma: 3Tualete: 2m2: 163

Apartament 3+1

4 vjet më parë

€280,000

Dhoma: 4Tualete: 4m2: 425

Rezidencial, Vilë

Up Town Invest

3 vjet më parë

€280,000

Dhoma: 4Tualete: 4m2: 425

Rezidencial, Vilë

3 vjet më parë

€1,500
€1,500

Dhoma: 2m2: 137

Apartament 2+ 1, Rezidencial

4 vjet më parë


AlbanianEnglish