Cmimi i Përafërt : Nga

SHITET – Apartament Modern 3+1+2 + Garazhd Tek Ish “Ekspozita Shqiperia Sot”

€175

Përshkrim

Shitet Apartament modern një nga zonat  më të mira për banim ne Tiranë prane ish Ekspozites.

Pozicionohet në katin e 4 të nje ndertimi te ri cilësor  me siperfaqe neto 120 m2  orientim Jug . Planimetri e rregullt  organizohet në:  1 Sallon ndenjeje plot dritë  ,Ambient gatimi ngrenie i perbashket , 3 Dhoma gjumi   , 2 Tualet dite dhe dy Ballkone  me një pamj e të lirë te zonës para .

Apartamenti eshte i investuar deri ne detaje  jane përzgjedhur  materialet më të mira  .Ofrohet  pjeserisht i mobiluar   , linja moderne .Ka te instaluar sistem kondicionimi  ngrohje dhe ftohje ,parket,izolim akustik termik etj.

Konsiderohet si nje nga zonat me te preferuara per banim   keshtu qe mund te shihet e si nje mundesi e mire investimi .

Apartamenti ka të gjithe dokumentacionin e duhur hiptekor.Vendodhja,  aksesimi i menjhershëm ne akset rrugore,  investimi i kryer ,orientimi, , janë disa nga avantazhet e këtij apartamenti modern..

Bashke me apartamentin ofrohet dhe nje garazhd  i mbyllur i pa perfshire ne cmimin e apartamentit

Per më shumë informacion ose per te planifikuar nje vizite ne pronë ju lutem kontaktoni ne nr 0672050703 , 0675050703 e-mail : info@uptowninvest.com

Adresa :

  • Qyteti : Tirane
  • Zona : Ish Ekspozita
  • Shteti : Albania

Karakteristikat

Detaje

Updated on 21 Mars, 2021 at 6:07 pm

  • Madhesia në m2 : 120 m2
  • Land Area: 120 m2
  • Dhoma Gjumi : 3
  • Tualete : 2
  • Garage: 1
  • Tipi i Pronës Apartament 3+1, Rezidencial
  • Statusi i Pronës : Për Shitje

Prona të Ngjashme

€1,300

Dhoma: 3Tualete: 2m2: 150

Apartament 3+1, Rezidencial

Up Town Invest

4 vjet më parë

€1,300

Dhoma: 3Tualete: 2m2: 150

Apartament 3+1, Rezidencial

4 vjet më parë

€1,100
€1,100

Dhoma: 2Tualete: 2m2: 110

Apartament 2+ 1, Rezidencial

4 vjet më parë

m2: 59.8

Apartament 1+1, Rezidencial

Up Town Invest

4 vjet më parë

m2: 59.8

Apartament 1+1, Rezidencial

4 vjet më parë


AlbanianEnglish