Cmimi i Përafërt : Nga

SHITET – Apartament Premium 200 m2 Tek Kompleksi “Delijorgji”Në Rrugën e Kavajës

€340,000

Përshkrim

Shitet Apartament Premium   tek   kompleksi “Delijorgji” një nga më të mirët për banim ne Tiranë .

Pozicionohet në katet e siperme  të nje ndertimi te ri cilësor  me siperfaqe totale 200m2 (sip e brendeshme  182 m2)  orientim Perendim-Lindje . Planimetri e rregullt  organizohet në:  1 Sallon te madh ndenjeje plot dritë  ,Ambient gatimi ngrenie i vecuar , 2 Dhoma gjumi ku njera eshte me tualet dhe garderobe  , Depo , 1 Tualet dite dhe një Ballkon të madh me një pamje të lirë te zonës.

Apartamenti eshte i investuar deri ne detaje  jane përzgjedhur  materialet më të mira , perdorimi i teknologjive te reja ne ndertim eshte risia e ketij apartamenti .Ofrohet  i arreduar, mobilim cilesor , linja moderne .Ka te instaluar sistem  ngrohje dhe ftohje ,oxhak funksional izolim akustik termik etj.

Konsiderohet si nje nga rezidenca  elitare,luksoze dhe  me e preferuara per banim e cila  ka një qasje të fortë jetese ne komunitet. Përtej të dukshmes, komforti është ndjesia që do t’ju dhurojë çdo element dhe detaj i ndërtesës dhe i ketij apartamenti .

Apartamenti ka të gjithe dokumentacionin e duhur hiptekor.Vendodhja,  aksesimi i menjhershëm ne akset rrugore,  investimi i kryer ,orientimi, , janë disa nga avantazhet e këtij apartamenti modern.

Bashke me apartamentin ofrohet dhe nje post parikimi i perfshire ne cmim.

Per më shumë informacion ose per te planifikuar nje vizite ne pronë ju lutem kontaktoni ne nr 0672050703 , 0675050703 e-mail : info@uptowninvest.com

Adresa :

  • Qyteti : Tirane
  • Shteti : Albania
  • Zona : Kompleksi Delijorgji
  • Shteti : Albania

Detaje

Updated on 16 Qershor, 2020 at 9:01 pm

  • Madhesia në m2 : 200 m2
  • Land Area: 182 m2
  • Dhoma Gjumi : 2
  • Tualete : 2
  • Garage: 1
  • Tipi i Pronës Apartament 2+ 1, Rezidencial

Prona të Ngjashme

€198,000

Dhoma: 2Tualete: 2: 118

Apartament 2+ 1, Rezidencial

Up Town Invest

4 vjet më parë

€198,000

Dhoma: 2Tualete: 2: 118

Apartament 2+ 1, Rezidencial

4 vjet më parë

€1,000

Dhoma: 2Tualete: 2m2: 135

Apartament 2+ 1, Rezidencial

Up Town Invest

3 vjet më parë

€1,000

Dhoma: 2Tualete: 2m2: 135

Apartament 2+ 1, Rezidencial

3 vjet më parë

€400

Dhomë: 1m2: 85

Apartament 1+1, Rezidencial

Up Town Invest

4 vjet më parë

€400

Dhomë: 1m2: 85

Apartament 1+1, Rezidencial

4 vjet më parë


AlbanianEnglish