Cmimi i Përafërt : Nga

SHITET – Apartament Premium 4+1+2 ,Pranë Stadiumit “Dinamo” Tiranë

€670,000

Përshkrim

Shitet Apartament Premium  3+1+2  vendodhja  prane Stadiumit “Dinamo” ne nje nga zonat elitare te Tiranes .

Aparatmenti pozicionohet ne katin 4  te nje ndertimi te ri nga me cilesoret ndertuar kohet e fundit   me siperfaqe totale 226 m2 .Orientim shum i mire Jug -Lindje. Organizohet ne:  1 Sallon te madh  ndenjeje , Ambient gatimi  , 3 Dhoma gjumi  ,1 Dhome miqsh , Garderobe , Mini Palester, 2 Tualete ,3 Ballkone   me pamje te lire te zones perreth .Bashke me apartamentin ofrohet dhe nje  post parkimi i paperfshire ne cmim . Apartamenti mund te ndahet lehtesisht ne dy apartamente 1+1 dhe 2+1 si ne projektin fillestar.Godina eshte e mireadministruar me sistem monitorimi 24 ore sherbehet nga dy ashensore te bollshem te markes Schnidler.

Apartamenti eshte i investuar deri ne detaje  jane përzgjedhur  materialet më të mira , perdorimi i teknologjive te reja ne ndertim eshte risia e ketij apartamenti .Ka te instaluar Sistem qendror ngrohje ftohje Chiller  Daikin Multi Split ,Jacuzzi, Izolim akustik , Termik , Vetrata Izoluese Triplex me xham te temperuar ,Parket cilesia e pare,  Mobilim cilesor   stil modern  . Pajisjet hidrosanitare  dhe elektroshtepiake brandet me te te njohura .

Godina ku ndodhet ky Apartament  konsiderohet si nje nga rezidencat e banimit   elitare,luksoze dhe nga me te  preferuarat per banim .Përtej të dukshmes, komforti është ndjesia që do t’ju dhurojë çdo element dhe detaj i ndërtesës dhe i ketij apartamenti .

Per me teper informacion ose per te planifikuar nje vizite ne prone ju lutem kontaktoni ne nr : 0672050703 , 0675050703, e-mail

info@uptowninvest.com

Adresa :

 • Qyteti : Tirane
 • Zona : Stadiumi Dinamo
 • Shteti : Albania

Detaje

Updated on 9 Dhjetor, 2022 at 12:23 pm

 • Madhesia në m2 : 226 m2
 • Land Area: 226 m2
 • Dhoma Gjumi : 4
 • Tualete : 2
 • Garage: 1
 • Viti i Nderitimit : 2015
 • Tipi i Pronës Apartament 3+1, Rezidencial
 • Statusi i Pronës : EKSKLUZIVE, Për Shitje

Prona të Ngjashme

€280,000

Dhoma: 4Tualete: 4m2: 425

Rezidencial, Vilë

Up Town Invest

2 vjet më parë

€280,000

Dhoma: 4Tualete: 4m2: 425

Rezidencial, Vilë

2 vjet më parë

€125,000

Dhomë: 1Bath: 1m2: 68.3

Apartament 1+1, Rezidencial

Up Town Invest

1 vit më parë

€125,000

Dhomë: 1Bath: 1m2: 68.3

Apartament 1+1, Rezidencial

1 vit më parë

€700

Dhoma: 2Bath: 1m2: 116

Apartament 2+ 1, Rezidencial

Up Town Invest

3 vjet më parë

€700

Dhoma: 2Bath: 1m2: 116

Apartament 2+ 1, Rezidencial

3 vjet më parë

Dhoma: 6Tualete: 5m2: 940

Rezidencial, Vilë

Up Town Invest

2 vjet më parë

€1,480,000

Dhoma: 6Tualete: 5m2: 940

Rezidencial, Vilë

2 vjet më parë


AlbanianEnglish