Cmimi i Përafërt : Nga

SHITET – Apartament Premium 3+1+3 , Në “Lion Park Residence”, Rruga “Faik Konica” Pranë Parkut Të Liqenit Artifical ,Tiranë

€933,000

Përshkrim

Shitet Apartament 3+1+2   ne nje nga Rezidencat me luksoze te banimit qe po ndertohet ne Shqiperi “Lion Park Residence”ne rrugen  “Faik Konica” prane parkut te Liqenit Artificial

Projekti ofron standartet më të larta në ndërtim dhe shërbime. “Lion Park Residence “, eshte  projektuara për tu shndërruar në ndërtesat më luksoze të banimit në Shqipëri, ofron  njësi banimi të projektuara në mënyrë elegante, hapësira të bollshme parkimi dhe struktura të integruara shërbimi. Vendodhje elitare ,strukture luksoze ,materializim i dedikuar i ndertimit destinacion ideal per zhvillim biznesi cilesi premium  , fasada te termoilzoluara ,+20cm sistem kapot, veshjet e mureve dhe muret ndarese gips, lartesi kati 3.10 m,vetrata termoizoluese xhama triplex ,recepsion siguri 24 ore , 13 kate banimi +kati zero ku do jene vendosur  njesite e sherbimit + 3 kate parkimi nentoke .

Apartamenti pozicionohet  ne katin e  5- të me siperfaqe totale 266.70  m2, siperfaqe neto 233.9 m2 ,siperfaqe e perbashket 32.8 m2.

Organizohet ne  :  1 Sallon ndenjeje  plot drite ,Ambient gatimi ngrenie  , 3 Dhoma gjumi  , 3 Tualete ,Verande dhe  Ballkon  .

Viti i ndertimit 2022.

Zona ku ndodhet apartamenti konsiderohet  nje nga zonat me te mira per banim e cila ka kerkese te larte per apartamente  me qira nga te huaj dhe vendas keshtu qe mund te shihet e si nje mundesi shume e mire investimi.

Bashkë me apartamentin ofrohet dhe nje post parkimi i pa perfshire ne cmim .

Përtej të dukshmes, komforti është ndjesia që do t’ju dhurojë çdo element dhe detaj ketij objekti  rezidencial .

Per me teper informacion ose per te planifikuar nje vizite ne prone ju lutem kontaktoni ne nr 0672050703 , 0675050703 e-mail : info@uptowninvest.com

Adresa :

 • Qyteti : Tirane
 • Shteti : Albania
 • Zona : Rruga Faik Konica
 • Shteti : Albania

Detaje

Updated on 18 Prill, 2022 at 2:47 pm

 • Madhesia në m2 : 266.7 m2
 • Land Area: 233.9 m2
 • Dhoma Gjumi : 3
 • Tualete : 3
 • Viti i Nderitimit : 2022
 • Tipi i Pronës Apartament 3+1, Rezidencial
 • Statusi i Pronës : Për Shitje

Prona të Ngjashme

€63,000

Dhomë: 1Bath: 1m2: 64.5

Apartament 1+1, Rezidencial

Up Town Invest

4 vjet më parë

€63,000

Dhomë: 1Bath: 1m2: 64.5

Apartament 1+1, Rezidencial

4 vjet më parë

€185,000

Dhoma: 2Bath: 1m2: 85

Apartament 2+ 1, Rezidencial

Up Town Invest

4 vjet më parë

€185,000

Dhoma: 2Bath: 1m2: 85

Apartament 2+ 1, Rezidencial

4 vjet më parë

€125,000

Dhomë: 1Bath: 1m2: 68.3

Apartament 1+1, Rezidencial

Up Town Invest

2 vjet më parë

€125,000

Dhomë: 1Bath: 1m2: 68.3

Apartament 1+1, Rezidencial

2 vjet më parë


AlbanianEnglish