Cmimi i Përafërt : Nga

SHITET – Apartament Premium 4+1+2 +Depo+ Garazhd me 2 Poste parkimi ,Prane Stadiumit “Dinamo”

€550,000

Përshkrim

Shitet Apartament 4+1+2 Premium Modern  vendodhja  prane Stadiumit “Dinamo” ne nje nga zonat elitare te Tiranes .

Pozicionohet ne katin 4  te nje ndertimi te ri nga me cilesoret ndertuar kohet e fundit   me siperfaqe totale 202 m2  .Orientim shum i mire Jug -Lindje Organizohet ne:  1 Sallon te madh , Ambient gatimi  , 4 Dhoma gjumi  ,Garderobe ,  2 Tualete .2 Ballkone  dhe nje Verande rreth 24.9 m2 me pamje te lire te zones perreth .Bashke me apartamentin ofrohet dhe nje Garazhd me siperfaqe ne certifikate  38 m2 me dy poste parkimi te mbyllur  me hapje automatike si dhe nje ambient Depo dhe mini Palester . Apartamenti mund te ndahet lehtesisht ne dy apartamente 1+1 dhe 2+1 si ne projektin fillestar.Godina eshte e mireadministruar me sistem monitorimi 24 ore sherbehet nga dy ashensore te bollshem te markes Schnidler.

Apartamenti eshte i investuar deri ne detaje  jane përzgjedhur  materialet më të mira , perdorimi i teknologjive te reja ne ndertim eshte risia e ketij apartamenti .Ka te instaluar Sistem qendror ngrohje ftohje Chiller  Daikin Multi Split ,Jacuzzi, Izolim akustik , Termik , Vetrata Izoluese Triplex me xham te temperuar ,Parket cilesia e pare,  Mobilim cilesor   stil modern  . Pajisjet hidrosanitare  dhe elektroshtepiake brandet me te te njohura .

Godina ku ndodhet ky Apartament  konsiderohet si nje nga rezidencat e banimit   elitare,luksoze dhe nga me te  preferuarat per banim e cila  ka një qasje të fortë jetese ne komunitet. Përtej të dukshmes, komforti është ndjesia që do t’ju dhurojë çdo element dhe detaj i ndërtesës dhe i ketij apartamenti .

Per me teper informacion ose per te planifikuar nje vizite ne prone ju lutem kontaktoni ne nr : 0672050703 , 0675050703, e-mail

info@uptowninvest.com

Adresa :

 • Qyteti : Tirane
 • Shteti : Albania
 • Zona : Stadiumi Dinamo
 • Shteti : Albania

Detaje

Updated on 7 Tetor, 2020 at 6:54 pm

 • Madhesia në m2 : 202 m2
 • Land Area: 202 m2
 • Dhoma Gjumi : 4
 • Tualete : 2
 • Garage: 2
 • Garage Size: 38,7
 • Tipi i Pronës Apartament 4+1, Rezidencial
 • Statusi i Pronës : Për Shitje

Prona të Ngjashme

€790,000
€790,000

m2: 720

Rezidencial, Vilë

2 vjet më parë

€2,500

Dhoma: 3Tualete: 2m2: 210

Apartament 3+1, Rezidencial

Up Town Invest

3 vjet më parë

€2,500

Dhoma: 3Tualete: 2m2: 210

Apartament 3+1, Rezidencial

3 vjet më parë

€750

Dhoma: 2Tualete: 2m2: 110

Apartament 2+ 1, Rezidencial

Up Town Invest

1 vit më parë

€750

Dhoma: 2Tualete: 2m2: 110

Apartament 2+ 1, Rezidencial

1 vit më parë

€69,000

Dhomë: 1Bath: 1m2: 44

Apartament 1+1, Rezidencial

Up Town Invest

3 vjet më parë

€69,000

Dhomë: 1Bath: 1m2: 44

Apartament 1+1, Rezidencial

3 vjet më parë


AlbanianEnglish