Cmimi i Përafërt : Nga

SHITET – Apartament 2+1 Në Kompleksin Rezidencial Lura 2 – Gjiri Lalezit – Durrës

€75,000

Përshkrim

Shitet Apartament  ne kompleksin rezidencial  Lura 2 ne Gjirin  Lalezit

Apartamenti pozicionohet  ne katin e 2- te banimit, orientim Lindje – Perendim me nje siperfaqe totale 86.58 dhe siperfaqe neto 76.67   .

Organizohet ne  :  nje sallon ndenjeje  plot drite ,ambient gatimi ngrenie  , 2 dhoma gjumi , verande , tualet .Apartamenti ofrohet i pamobiluar  disponon te gjithe dokumentacionin e duhur hipotekor .

Kompleksi ndodhet 42 km larg Tiranës, 38 km larg Aeroportit Ndërkombëtar të Tiranës, 26 km nga qendra dhe porti i qytetit të Durrësit,63 km nga porti i Shëngjinit.

Konsiderohet si nje nga rezidenca elitare,luksoze dhe  me e preferuara per banim ose per te kaluar pushimet gjate muajve te Veres ne Gjirin e Lalezit.Kompleksi ofron , bar ,restorant , supermarket,farmaci ,pishina ,ambiente sportive ,plazh privat,kende lojrash per femije  hapesira parkimi  etj.

Përtej të dukshmes, komforti është ndjesia që do t’ju dhurojë çdo element dhe detaj ketij kompleksi  rezidencial .

Per me teper informacion ose per te planifikuar nje vizite ne prone ju lutem kontaktoni ne nr 0672050703 , 0675050703 e-mail : info@uptowninvest.com

Adresa :

  • Qyteti : Durres
  • Shteti : Albania
  • Zona : Gjiri I Lalzit
  • Shteti : Albania

Karakteristikat

Detaje

Updated on 3 Qershor, 2020 at 3:50 pm

  • Madhesia në m2 : 86.58 m2
  • Land Area: 76.67 m2
  • Dhoma Gjumi : 2
  • Tualete : 1
  • Tipi i Pronës Apartament 2+ 1, Rezidencial
  • Statusi i Pronës : Për Shitje

Prona të Ngjashme

€700

Dhoma: 2Bath: 1m2: 116

Apartament 2+ 1, Rezidencial

Up Town Invest

4 vjet më parë

€700

Dhoma: 2Bath: 1m2: 116

Apartament 2+ 1, Rezidencial

4 vjet më parë

€78,000
€78,000

Dhoma: 2Bath: 1m2: 103

Apartament 2+ 1

4 vjet më parë

€65,000

Dhomë: 1Bath: 1m2: 75

Apartament 1+1, Rezidencial

Up Town Invest

4 vjet më parë

€65,000

Dhomë: 1Bath: 1m2: 75

Apartament 1+1, Rezidencial

4 vjet më parë


AlbanianEnglish