Cmimi i Përafërt : Nga

SHITET – Apartment Dupleks 3+1+2 + Garazh ,Ne Rezidencen Kodra e Diellit, Tirane

€250,000

Përshkrim

Shitet Apartament Dupleks 3+1+2  ne Rezidencen “Kodra e Diellit”

Apartamenti  ndodhet ne katin 2 dhe 3  ne nje prej rezidencave me cilesore dhe te sigurta te qytetit ,me  nje siperfaqe totale ndertimi 160 m2.

Organizohet në : Katin 2 , ne nje sallon te madh  plot drite ,kuzhine dhe ambient ngrenie , tualet dite me dritare , nje verande te madhe me pamje te lire te zones  .Kati 3 ka   2 dhoma gjumi ku njera me garderobe , 1 tualete me dritare dhe 1 ballkon.

Apartamenti eshte i investuar  , ofrohet i arreduar ,moblim cilesor , ka te instaluar sistem qendror ngrohje ftohje , parket , izolim akustik dhe termik .Bashke  me aprtamentin ofrohet dhe 1 post parkimi ne katin -1 .

“Kodra e Diellit ” konsiderohet si nje nga rezidencat me te preferuarat per banim nga te huaj e vendas ,ofron siguri , mirëmbajtje dhe administrim 24 orë, pishinë të përbashkët, jetesë në komunitet, bar, restorant, infrastruktrure moderne, spa & beauty center, palestër, supermarket, ambiente te gjelbëruara, shkollë dhe kopësht për fëmijë dhe shumë shërbime të tjera që mund ti gjeni duke jetuar tek kjo rezidencë.Rezidenca Kodra e Diellit është një galeri arti mahnitëse, ku ekspozohen qindra vepra , piktura, skulptura, mozaikë, gurë dekorativ, instalacione qeramike – që ua bëjnë familjeve jetën brenda rezidencës të bukur, frymëzuese dhe çlodhëse.

Mjedisi që të ofron rezidenca i shton vlerë jetës suaj. Kodra e Diellit,eshte projekti që respekton artin, natyrën dhe njerëzit.

Per me teper informacion ose per te planifikuar nje vizite ne prone ju lutem kontaktoni ne nr 0672050703 , 0675050703 e-mail : info@uptowninvest.com

Adresa :

 • Qyteti : Tirane
 • Shteti : Albania
 • Zona : Kodra e Diellit Residence
 • Shteti : Albania

Karakteristikat

Detaje

Updated on 7 Janar, 2021 at 8:00 pm

 • Madhesia në m2 : 160 m²
 • Land Area: 160 m²
 • Dhoma Gjumi : 2
 • Tualete : 2
 • Garage: 1
 • Tipi i Pronës Apartament 3+1, Rezidencial
 • Statusi i Pronës : Për Shitje

Prona të Ngjashme

€800

Dhoma: 2Tualete: 2m2: 137

Apartament 2+ 1, Rezidencial

Up Town Invest

2 vjet më parë

€800

Dhoma: 2Tualete: 2m2: 137

Apartament 2+ 1, Rezidencial

2 vjet më parë

€790,000
€790,000

m2: 720

Rezidencial, Vilë

3 vjet më parë

€1,000

Dhoma: 2Tualete: 2m2: 135

Apartament 2+ 1, Rezidencial

Up Town Invest

3 vjet më parë

€1,000

Dhoma: 2Tualete: 2m2: 135

Apartament 2+ 1, Rezidencial

3 vjet më parë


AlbanianEnglish